Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

Додано: 22.06.2017 | 18:06
«БАРВИ ЛІТА» У КРАМАТОРСЬКУ

Лігівці Краматорська взяли участь удитячій розважально-пізнавальній програмі «Барви літа», що відбувся у міському парку «Ювілейний».

Додано: 22.06.2017 | 17:16
«КРАЇНА ПРАЦЮЄ ДЛЯ ЛЮДЕЙ, А НЕ ЛЮДИ- ДЛЯ КРАЇНИ» У СЛОВ'ЯНСЬКУ ПРОЙШЛА ЗУСТРІЧ ІЗ ПРЕДСТАВНИКАМИ ЄС

Україна продовжує йти шляхом європейської інтеграції. Після підписання Угоди з ЄС, наступним вагомим кроком у цьому напрямку стало введення безвізового режиму, який став перспективою для розвитку бізнесу, обміну культурними цінностями і можливістю отримання європейської освіти.

Додано: 22.06.2017 | 16:02
ПРОДАЖ АЛКОГОЛЮ І ТЮТЮНУ ДІТЯМ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ – ЦЕ ЗАКОН!

Лігівці Костянтинівки попереджують дорослих: «Забороняється продаж алкогольних напоїв і тютюнових виробів неповнолітнім. Це закон!». Саме із таким закликом ми разом із поліцейським вирушили містом з профілактичним рейдом.

Додано: 22.06.2017 | 14:07
#ПОЛІЦІЯ102 МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК НОВОГО ПОКОЛІННЯ
Важливе

Лігівці Краматорська, Слов’янська, Бахмута та Покровська допомогли правоохоронцям презентувати мобільний додаток екстреного виклику поліції.

Додано: 19.06.2017 | 15:10
ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ МОЛОДІЖНИЙ ФОРУМ «СХІД-ЗАХІД: МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ ПАРТНЕРСТВО» ПРОЙШОВ НА ДОНЕЧЧИНІ

Узбережжя Азовья цього року зібрало на ІІ Всеукраїнській молодіжний форум «Схід-Захід:міжрегіональне партнерство» більш ніж 200 активних учасників із 16 областей України.

Додано: 19.06.2017 | 11:56
ЛІГІВЦІ КРАМАТОРСЬКА ДОЛУЧИЛИСЬ ДО ІНФОРМАЦІЙНОЇ КАМПАНІЇ, СПРЯМОВАНОЇ НА ПРОТИДІЮ ШАХРАЙСТВУ

Учасники «Ліги майбутніх поліцейських» Краматорська вийшли на вулиці міста, аби нагадати мешканцям, як не потрапити до рук аферистів. Під час акції лігівці роздавали людям спеціально розроблені пам’ятки та видання «Поліція Донеччини» з детальними рекомендаціями захисту від банківського шахрайства.

Додано: 19.06.2017 | 11:41
«ДО УВАГИ ГРОМАДЯН: ОБЕРЕЖНО! ШАХРАЇ!» ЗАСТЕРІГАЮТЬ ЛІГІВЦІ МИРНОГРАДА

Незважаючи на неодноразові застереження, попередження та нагадування працівників поліції, громадяни продовжують потрапляти на гачок аферистів- шахраїв.

Додано: 19.06.2017 | 11:22
«ПОМІНЯЙ НІКОТИН НА АПЕЛЬСИН!» ЛІГІВЦІ КОСТЯНТИНІВКИ ПРОВЕЛИ АКЦІЮ ПРОТИ ПАЛІННЯ

«Палити вже не модно!» з таким гаслом костянтинівські учасники «Ліги майбутніх поліцейських» Антон Олександров, Дмитро Ярошенко, Орина Дерека і Аніта Скуменко разом з поліцейським Оленою Дужак рушили містом з пропагандою здорового способу життя.

Додано: 19.06.2017 | 10:51
ЛІГІВЦІ КРАМАТОРСЬКА ВІДВІДАЛИ СТОЛИЦЮ

Дівчата з краматорської ланки «Ліги майбутніх поліцейських» відвідали столицю України.

Додано: 15.06.2017 | 12:33
ЗАХОДИ З ТРАНСПОРТНОЇ БЕЗПЕКИ У ПРИШКІЛЬНОМУ ТАБОРІ СЕЛА МИКОЛАЇВКА ВІД ЛІГІВЦІВ КОСТЯНТИНІВКИ

Поліцейські Костянтинівського відділення поліції Артем Готва і Олена Дужак разом з учасниками «Ліги майбутніх поліцейських» Дмитром Ярошенко, Анітою Скуменко і Ориною Дерека відвідали діточок у пришкільному таборі села Миколаївка, що знаходиться на території Костянтинівського району.