Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

Додано: 17.04.2019 | 21:13
УЧАСНИКИ «ЛІГИ МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ» ЗАПОЧАТКУВАЛИ НА ДОНЕЧЧИНІ «ЛІГІВСЬКИЙ БАЛ», ЯКИЙ ОБ’ЄДНУЄ МОЛОДЬ

Танцювальний челендж стартував у Маріуполі на базі ліцею-школи №48. У першому балі взяли участь активісти молодіжної громадської організації «Ліга майбутніх поліцейських» - учні маріупольського ліцею та їх однолітки з Мангушської школи №2, а також курсанти і студенти Донецького юридичного інституту МВС України. Мета – об’єднати активну і талановиту молодь, створити простір для спілкування та самореалізації.

Додано: 14.04.2019 | 22:05
КРАМАТОРСЬКІ УЧАСНИКИ «ЛІГИ МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ» ЗАЛУЧАЮТЬ ШКОЛЯРІВ ДО ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ

На цьому тижні активні учасники громадської організації «Молодіжна Ліга майбутніх поліцейських», учні старших класів 15 та 17 школи Краматорська разом із своїми керівниками провели спортивні змагання, ранкову зарядку та тренування з цивільного захисту.

Додано: 14.04.2019 | 21:29
БЕЗПЕКА НА ДОРОЗІ - ПРІОРИТЕТ В ДІЯЛЬНОСТІ ПОЛІЦІЇ ТА ЛІГОВЦІВ БАХМУТА

Вчора юні учасники молодіжного руху разом з поліцейськими ювенальної превенції провели черговий транспортний рейд містом. Під час зустрічі на вулиці маленьких пішоходів ініціатори рейду розповідали їм про правила Правил дорожнього руху, та роздавали світлоповертальні елементи за допомогою яких малюки себе позначать для інших учасників дорожнього руху для попередження аварій. 

Додано: 04.03.2019 | 19:15
В КУРАХОВОМУ ПРАВООХОРОНЦІ РАЗОМ ІЗ УЧАСНИКАМИ «ЛІГИ МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЙЕСЬКИХ» ЗНАЙОМИЛИ УЧНІВ З ПРОБЛЕМОЮ БУЛІНГУ

Співробітники ювенальної превенції Мар’їнського відділення поліції спільно із соціальними працівниками та учасниками  молодіжного поліцейського руху прийняли участь у відкритому уроці на тему булінга у Курахівській загальноосвітній школі №2.

Додано: 04.03.2019 | 19:08
ЛІГІВЦІ ДРУЖКІВКИ ПРОВЕЛИ АКЦІЮ, ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ ДИТЯЧОМУ СУЇЦИДУ

Сьогодні, учасники молодіжної організації «Ліга майбутніх поліцейських Дружківки» пройшлися вулицям міста, аби  приділити увагу безпеці дітей, запобіганню вчинення ними навмисних самоушкоджень, які призводять до дитячих суїцидів, протидії іншим негативним явищам у дитячому середовищі. Діти роздавала перехожим листівки та застерігали від необдуманих вчинків.

Додано: 17.02.2019 | 0:00
СЛОВ'ЯНСЬКІ ЛІГІВЦІ ПРОВЕЛИ ДЛЯ ПЕРШОКЛАСНИКІВ УРОК БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

Лігівці нагадали малечі місця безпечного переходу проїжджої частини та навчали дорожнім знакам. Наприкінці уроку діти закріпили знання про дорожній рух, правила безпечної поведінки на вулицях і в громадському транспорті. А щоб бути помітними на дорозі лігівці подарували школярам світловідбиваючі браслети від поліції Донеччини.

Додано: 16.02.2019 | 23:52
КРАМАТОРСЬКІ ЛІГОВЦІ ВШАНОВУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ВОЇНІВ – ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ.

У Краматорську діти вшановували учасників бойових дій на території інших держав та 30 річницю виведення військ з Афганістану. Цього дня учасники «Молодіжної організації ліги майбутніх поліцейських»  долучились до міських урочистих заходів та поклали квіти до меморіалів загиблим бійцям.

Додано: 14.02.2019 | 18:48
У РАМКАХ ПРОГРАМИ "РІВНИЙ РІВНОМУ": ЛІГІВЦІ СЛОВ'ЯНСЬКА РОЗПОВІДАЮТЬ ШКОЛЯРАМ ПРО ВАЖЛИВІСТЬ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ

Під час зустрічі діти висловлювали свої думки щодо шкідливих звичок, обговорювали причини їх "популярності" та засоби збереження здоров'я.

Додано: 14.02.2019 | 18:42
ПОЛІЦЕЙСЬКІ РАЗОМ З ВИХОВАНЦЯМИ РЕАБІЛІТАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ ЗРОБИЛИ ВАЛЕНТИНКИ ДО ДНЯ ЗАКОХАНИХ

Напередодні Дня святого Валентина правоохоронці разом з учасниками «Ліги майбутніх поліцейських» відвідали Волноваський районний центр комплексної реабілітації для дітей с особливими  потребами. Всі разом робили валентинки для своїх близьких та друзів.

Додано: 12.02.2019 | 22:26
В ПОКРОВСЬКУ ПРАВООХОРОНЦІ РОЗПОВІЛИ МІСЦЕВИМ ШКОЛЯРАМ ПРАВИЛА БЕЗПЕЧНОЇ ПОВЕДІНКИ НА ДОРОЗІ

Інспектор ювенальної превенції Покровського відділу поліції Ірина Грицай разом із своїми помічницями – учасницями «Ліги майбутніх поліцейських» повторили з учнями 3 класу зош № 4 "дорожню абетку", запропонували дітям до перегляду цікавий відеоролик про дорожні знаки та розмітку, а відтак перевірили засвоєння учнями правил безпечної поведінки на дорозі.