Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

Додано: 17.02.2019 | 0:00
СЛОВ'ЯНСЬКІ ЛІГІВЦІ ПРОВЕЛИ ДЛЯ ПЕРШОКЛАСНИКІВ УРОК БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

Лігівці нагадали малечі місця безпечного переходу проїжджої частини та навчали дорожнім знакам. Наприкінці уроку діти закріпили знання про дорожній рух, правила безпечної поведінки на вулицях і в громадському транспорті. А щоб бути помітними на дорозі лігівці подарували школярам світловідбиваючі браслети від поліції Донеччини.

Додано: 16.02.2019 | 23:52
КРАМАТОРСЬКІ ЛІГОВЦІ ВШАНОВУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ВОЇНІВ – ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ.

У Краматорську діти вшановували учасників бойових дій на території інших держав та 30 річницю виведення військ з Афганістану. Цього дня учасники «Молодіжної організації ліги майбутніх поліцейських»  долучились до міських урочистих заходів та поклали квіти до меморіалів загиблим бійцям.

Додано: 14.02.2019 | 18:48
У РАМКАХ ПРОГРАМИ "РІВНИЙ РІВНОМУ": ЛІГІВЦІ СЛОВ'ЯНСЬКА РОЗПОВІДАЮТЬ ШКОЛЯРАМ ПРО ВАЖЛИВІСТЬ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ

Під час зустрічі діти висловлювали свої думки щодо шкідливих звичок, обговорювали причини їх "популярності" та засоби збереження здоров'я.

Додано: 14.02.2019 | 18:42
ПОЛІЦЕЙСЬКІ РАЗОМ З ВИХОВАНЦЯМИ РЕАБІЛІТАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ ЗРОБИЛИ ВАЛЕНТИНКИ ДО ДНЯ ЗАКОХАНИХ

Напередодні Дня святого Валентина правоохоронці разом з учасниками «Ліги майбутніх поліцейських» відвідали Волноваський районний центр комплексної реабілітації для дітей с особливими  потребами. Всі разом робили валентинки для своїх близьких та друзів.

Додано: 12.02.2019 | 22:26
В ПОКРОВСЬКУ ПРАВООХОРОНЦІ РОЗПОВІЛИ МІСЦЕВИМ ШКОЛЯРАМ ПРАВИЛА БЕЗПЕЧНОЇ ПОВЕДІНКИ НА ДОРОЗІ

Інспектор ювенальної превенції Покровського відділу поліції Ірина Грицай разом із своїми помічницями – учасницями «Ліги майбутніх поліцейських» повторили з учнями 3 класу зош № 4 "дорожню абетку", запропонували дітям до перегляду цікавий відеоролик про дорожні знаки та розмітку, а відтак перевірили засвоєння учнями правил безпечної поведінки на дорозі.

Додано: 12.02.2019 | 22:21
УЧАСНИКИ «ЛІГИ МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ» ПРОВЕЛИ У ВОЛНОВАСІ ПРОФІЛАКТИЧНУ АКЦІЮ ЩОДО ПОПЕРЕДЖЕННЯ ШАХРАЙСТВ

Молодші помічники правоохоронців побували у людних місцях, біля банкоматів, торгових точок, на зупинках громадського транспорту, розповсюдивши інформаційні листівки щодо недопущення випадків шахрайства. 

Додано: 09.02.2019 | 13:10
КРАМАТОРСЬКІ ЛІГОВЦІ ЗАСТЕРЕГЛИ КРАМАТОРЧАН, ЯК НЕ ПОТРАПИТИ ДО ШАХРАЙСЬКИХ ПАСТОК

Сьогодні, учасники «Краматорської ліги майбутніх поліцейських» вирушили у рейд по вулицям міста щоб попередити населення про шахрайські дії. Діти застерігали людей бути обачливими  та не довіряти сумнівним особам. 

Додано: 09.02.2019 | 12:35
КРАМАТОРСЬКІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ РОЗПОВІЛИ ЯК ОТРИМАТИ ПРАВОВУ ДОПОМОГУ У ВИПАДКУ БУЛІНГУ

Інспектора з ювенальної превенції Краматорського відділу поліції організували профілактичну роботу у школах № 17 та № 30 для учнів та їх батьків. Поліцейські розповіли про норми законодавства України щодо протидії булінгу у дитячому середовищі. Провести захід правоохоронцям допомагали старшокласники з «Ліги майбутніх поліцейських».

Додано: 06.02.2019 | 19:25
КРАМАТОРСЬКІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ РАЗОМ ІЗ УЧНЯМИ ШКОЛИ № 15 СТВОРИЛИ "КОЛО ПОРОЗУМІННЯ".

Інспектор з  ювенальної превенції  Олександр Гонтаренко, за участю представників Молодіжної ліги майбутніх поліцейських, провів ознайомчу зустріч в школі № 15 з майбутніми дітьми-медіаторами та навчив їх вирішувати конфлікти у шкільному середовищі.

Додано: 05.02.2019 | 19:41
ЛІГІВЦІ БАХМУТА ВИРУШИЛИ В ЧЕРГОВИЙ ПРОФІЛАКТИЧНИЙ РЕЙД ПРОТИ ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА

Під час щотижневого публічного інструктажу, що відбувається в поліції Донеччини, юнаки з молодіжної організації разом із співробітниками відділу поліції заступили на несення служби.