Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

Додано: 01.06.2019 | 13:43
ПОВІТРЯНІ КУЛЬКИ, СПОРТИВНІ ЕСТАФЕТИ ТА ФЛЕШМОБ. ПОЛІЦЕЙСЬКІ ОБЛАСНОГО ГЛАВКУ ПОЛІЦІЇ ПРИВІТАЛИ МАЛЕЧУ З ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Свято дитинства пройшло під гаслом «Захищаємо найдорожче». Сьогодні правоохоронці не тільки дбають про безпеку дітей, а разом з лігівцями та курсантами ДЮІ підготували для них день незабутніх посмішок, танців, пісень та цікавих вікторин.

Додано: 23.05.2019 | 23:19
СЛОВ’ЯНСЬКІ ЛІГІВЦІ ПРОВЕЛИ ОПИТУВАННЯ ЖИТЕЛІВ ПРО РОБОТУ ПОЛІЦІЇ В СВОЄМУ МІСТІ

Мешканці міста розповідали про свій досвід спілкування із місцевими правоохоронцями, який, в основному, був позитивним. А також висловлювали своє бажання співпрацювати з правоохоронцями для покращення ситуації у місті.

Додано: 22.05.2019 | 17:27
ПОЛІЦІЯ ВОЛНОВАХИ З ЛІГІВЦЯМИ ЗАПРОШУЮТЬ ЖИТЕЛІВ МІСТА НА ДИТЯЧИЙ ЗАХІД «МІЙ ДРУГ – ДОРОЖНІЙ РУХ»

Сьогодні співробітники Волноваського відділу поліції разом із своїми підопічними вишли на головну площу міста аби запросити дітей та їх батьків прийняти участь у дитячому заході «Мій друг – дорожній рух», який відбудеться 23 травня о 09.00 годині на Центральній площі Волновахи.

Додано: 17.04.2019 | 21:13
УЧАСНИКИ «ЛІГИ МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ» ЗАПОЧАТКУВАЛИ НА ДОНЕЧЧИНІ «ЛІГІВСЬКИЙ БАЛ», ЯКИЙ ОБ’ЄДНУЄ МОЛОДЬ

Танцювальний челендж стартував у Маріуполі на базі ліцею-школи №48. У першому балі взяли участь активісти молодіжної громадської організації «Ліга майбутніх поліцейських» - учні маріупольського ліцею та їх однолітки з Мангушської школи №2, а також курсанти і студенти Донецького юридичного інституту МВС України. Мета – об’єднати активну і талановиту молодь, створити простір для спілкування та самореалізації.

Додано: 14.04.2019 | 22:05
КРАМАТОРСЬКІ УЧАСНИКИ «ЛІГИ МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ» ЗАЛУЧАЮТЬ ШКОЛЯРІВ ДО ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ

На цьому тижні активні учасники громадської організації «Молодіжна Ліга майбутніх поліцейських», учні старших класів 15 та 17 школи Краматорська разом із своїми керівниками провели спортивні змагання, ранкову зарядку та тренування з цивільного захисту.

Додано: 14.04.2019 | 21:29
БЕЗПЕКА НА ДОРОЗІ - ПРІОРИТЕТ В ДІЯЛЬНОСТІ ПОЛІЦІЇ ТА ЛІГОВЦІВ БАХМУТА

Вчора юні учасники молодіжного руху разом з поліцейськими ювенальної превенції провели черговий транспортний рейд містом. Під час зустрічі на вулиці маленьких пішоходів ініціатори рейду розповідали їм про правила Правил дорожнього руху, та роздавали світлоповертальні елементи за допомогою яких малюки себе позначать для інших учасників дорожнього руху для попередження аварій. 

Додано: 04.03.2019 | 19:15
В КУРАХОВОМУ ПРАВООХОРОНЦІ РАЗОМ ІЗ УЧАСНИКАМИ «ЛІГИ МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЙЕСЬКИХ» ЗНАЙОМИЛИ УЧНІВ З ПРОБЛЕМОЮ БУЛІНГУ

Співробітники ювенальної превенції Мар’їнського відділення поліції спільно із соціальними працівниками та учасниками  молодіжного поліцейського руху прийняли участь у відкритому уроці на тему булінга у Курахівській загальноосвітній школі №2.

Додано: 04.03.2019 | 19:08
ЛІГІВЦІ ДРУЖКІВКИ ПРОВЕЛИ АКЦІЮ, ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ ДИТЯЧОМУ СУЇЦИДУ

Сьогодні, учасники молодіжної організації «Ліга майбутніх поліцейських Дружківки» пройшлися вулицям міста, аби  приділити увагу безпеці дітей, запобіганню вчинення ними навмисних самоушкоджень, які призводять до дитячих суїцидів, протидії іншим негативним явищам у дитячому середовищі. Діти роздавала перехожим листівки та застерігали від необдуманих вчинків.

Додано: 17.02.2019 | 0:00
СЛОВ'ЯНСЬКІ ЛІГІВЦІ ПРОВЕЛИ ДЛЯ ПЕРШОКЛАСНИКІВ УРОК БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

Лігівці нагадали малечі місця безпечного переходу проїжджої частини та навчали дорожнім знакам. Наприкінці уроку діти закріпили знання про дорожній рух, правила безпечної поведінки на вулицях і в громадському транспорті. А щоб бути помітними на дорозі лігівці подарували школярам світловідбиваючі браслети від поліції Донеччини.

Додано: 16.02.2019 | 23:52
КРАМАТОРСЬКІ ЛІГОВЦІ ВШАНОВУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ВОЇНІВ – ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ.

У Краматорську діти вшановували учасників бойових дій на території інших держав та 30 річницю виведення військ з Афганістану. Цього дня учасники «Молодіжної організації ліги майбутніх поліцейських»  долучились до міських урочистих заходів та поклали квіти до меморіалів загиблим бійцям.