Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

Додано: 18.11.2017 | 12:26
ДВА РОКИ РАЗОМ!«МОЛОДІЖНА ЛІГА МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ» ВІДСВЯТКУВАЛА ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!
Важливе

Свято єдності, яке відбувалося, 18 листопада, в Краматорську зібрало тисячу підлітків зі всієї Донеччини, а також гостей з Хмельницької, Київської, Харківської та Луганської областей. За два роки Ліга стала не тільки обличчям Донецької області, а й об’єднала патріотичну молодь з різних куточків України, отримала підтримку міжнародних організацій та започаткувала власний проект із захисту прав дітей.

Додано: 29.08.2017 | 18:40
ПРОЕКТ «ЛІГА В ДІЇ» ПІДЛІТКИ ДОНЕЧЧИНИ СТАНУТЬ ВОЛОНТЕРАМИ ТА ДОПОМАГАТИМУТЬ БОРОТИСЯ З НАСИЛЬСТВОМ НАД ДІТЬМИ
Важливе

З 19 по 28 серпня члени ГО «МОЛОДІЖНА ЛІГА МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ» з Маріуполя та Мангуша взяли участь у тренінгах, які стали стартом проекту «Ліга в дії».

Додано: 03.08.2017 | 17:43
УЧАСНИКИ ЛІГИ ПРОВЕЛИ СОЦОПИТУВАННЯ ДОРОСЛИХ ЩОДО БЕЗПЕКИ ЇХ ДІТЕЙ
Важливе

Щоб нагадати дорослим про їх батьківські обов’язки, лігівці вийшли на вулиці своїх міст із закликом не залишати своїх дітей без догляду.

Додано: 27.07.2017 | 17:39
«НЕ ЗАЛИШАЙТЕ СВОЮ ДИТИНУ БЕЗ НАГЛЯДУ!» - ЛІГІВЦІ КРАМАТОРСЬКА ПОПЕРЕДЖАЛИ КРАМАТОРЧАН
Важливе

Ви знаєте де ваша дитина зараз ?! з такими словами до дорослих звернулися майбутні поліцейські, які вже б’ють тривогу, адже щомісяця самовільно залишають домівки близько 50 дітей. Активі учасники ГО «ЛІГА МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ» проводили інформаційну акцію серед батьків та бабусь, під час якої розповідали про небезпеку, яка може загрожувати їх дітям.

Додано: 25.07.2017 | 13:05
ЛІГІВЦІ ПОКРОВСЬКА ТА ДОБРОПІЛЛЯ: РЕЙД SOS: ЗАКРИВАЙТЕ ВІКНА! БЕРЕЖІТЬ ДІТЕЙ!
Важливе

З початку місяця на Донеччині 5 дітей випало з вікон житлових будинків. На жаль, причиною нещасних випадків стало безвідповідальне відношення батьків до відкритих вікон у багатоповерхівках. Щоб привернути увагу суспільства до цієї проблеми, правоохоронці спільно з «майбутніми поліцейськими» розгорнули інформаційну кампанію, спрямовану на заклик батьків відповідально ставитись до своїх батьківських обов’язків.

Додано: 24.07.2017 | 19:05
РЕЙД SOS: ЗАКРИВАЙТЕ ВІКНА! БЕРЕЖІТЬ ДІТЕЙ!
Важливе

Лігівці Краматорська, Слов’янська, Бахмута та Костянтинівки провели інформаційну акцію, під час якої звернулись до батьків із закликом: «Батьки, будьте уважні до своїх дітей - закривайте вікна!»

Додано: 18.07.2017 | 19:35
#ЗАВАНТАЖУЙПОЛІЦІЯ102. ЛІГІВЦІ ДОНЕЧЧИНИ РОЗПОВІЛИ МЕШКАНЦЯМ ПРО УНІКАЛЬНИЙ МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК
Важливе

Учасники «Ліги майбутніх поліцейських» Маріуполя, Краматорська, Покровська, Бахмута, Торецька та Слов’янська вийшли на вулиці своїх міст, аби розповісти людям про новацію від поліції Донецької області, коли покликати на допомогу можна натисканням лише однієї кнопки.

Додано: 22.06.2017 | 14:07
#ПОЛІЦІЯ102 МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК НОВОГО ПОКОЛІННЯ
Важливе

Лігівці Краматорська, Слов’янська, Бахмута та Покровська допомогли правоохоронцям презентувати мобільний додаток екстреного виклику поліції.

Додано: 24.02.2017 | 19:43
"УКРАЇНА - ЦЕ Я". БІЛЬШЕ 600 ДІТЕЙ ЗАВІТАЛИ НА ПРЕЗЕНТАЦІЮ "ЛІГИ МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ" У ВОЛНОВАСІ (ФОТОЗВІТ)
Важливе

Сьогодні у Волноваському центрі культури та дозвілля відбулася презентація та концерт молодіжної організації, створеної поліцією Донеччини для підтримки дітей, які живуть на війні. Молодь з Гранітного, Чермалика, Старогнатовки, Мар’їнки, Авдіївки, які вже три роки розстрілюють терористи, зібралася, щоб показати, чого вдалося досягти завдяки єднанню.

Додано: 11.02.2017 | 19:27
#support_the_police_in_Donetsk_region
Важливе

Приєднуйтесь до ініціативи учасників ГО "МОЛОДІЖНА ЛІГА МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ" #support_the_police_in_Donetsk_region або #підтримуємо_поліцію_Донеччини!