Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

АРТ-ФЕСТИВАЛЬ «УКРАЇНА В НАШИХ СЕРЦЯХ» (ФОТО)

Заходи
Додано: 07.07.2018 | 0:17

За ініціативою Мангушського відділення поліції Центрального відділу поліції ГУНП в Донецькій області, за підтримкою ГО «Молодіжна ліга майбутніх поліцейських».

Сьогодні на узбережжі Азовського моря  в селі Мелекіно, сталося відкриття фестивалю "Україна в наших серцях". На заході були присутні: Заступник начальника ГУНП в Донецькій області Павло Алєксєєнко, начальник ювенальної превенції ГУ НП в Донецькій області Катерина Шнейдер,голова Мангушської РДА Дмитро Черниця, помічник народного депутата України Дмитра Лубінця Павло Лінник, Мелекінський сільський голова Володимир Попович.
На фестиваль завітали учасники «Ліги майбутніх поліцейських» Слов’янської, Авдіївської, Лиманської, Волноваської, Маріупольської, Мангушської, Комишуватської, Покровської, Мар’їнської ланок, Загін юних помічників поліції «ЩИТ», Щастинської ЗОШ №1 ім.К.Кутового, а також діти Луганщини.
Очильники побажали дітям гарного настрою, чудового відпочинку, а також у кінці фестивалю відбувся танцювальний флешмоб, у якому принимали участь всі учаники заходу. 
У часники заходу та відпочиваючі отримали смачне морозиво, яким діти ласували із задоволенням.