Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

АВДІЇВСЬКІ ЛІГІВЦІ НАВЧАЛИСЯ НАДАВАТИ НЕВІДКЛАДНУ МЕДИЧНУ ДОПОМОГУ

Заходи
Додано: 23.04.2018 | 19:46

В стінах Авдіївського відділення поліції відбувся тренінг для «майбутніх поліцейських», під час якого парамедик УДА Галина Новікова навчила хлопців та дівчат з Ліги надавати медичну допомогу в умовах бойових дій.

На вихідних до актового залу авдіївської поліції були запрошені юні помічники правоохоронців – учасники «Ліги майбутніх поліцейських». На цей раз для них був підготований цікавий та пізнавальний захід з надання медичної допомоги. Так, спочатку інструктор з невідкладної медичної допомоги курсів первинної професійної підготовки інспекторів патрульної поліції та дільничних офіцерів поліції Галина Новікова пояснила присутнім початковий алгоритм дії при наданні першої невідкладної допомоги, розказала про існуючі види ран і кровотеч, навела повний перелік ліків, які мають бути в аптеці першої допомоги, роз’яснила принципи серцево-легеневої реанімації та багато іншого.

-Долікарська допомога, що надається людьми, які не мають спеціальної медичної підготовки, полягає в застосуванні найпростіших засобів на місці події до прибуття медичного працівника. Від того, наскільки своєчасно і грамотно буде надано першу допомогу, багато в чому залежать результати подальшої невідкладної лікарської допомоги, подальшого лікування, а в ряді випадків і життя потерпілого, - зауважила парамедик. Потім на манекені кожен «майбутній поліцейський» мав нагоду відпрацювати отримані та засвоєні знання. 

-Цей тренінг для нас був особливо цікавим через те, що ми живемо в місті, околиці якого і досі потрапляють під обстріли. Інструктор розповів нам, як треба поводитися коли людина непритомна, чи коли в неї сильна кровотеча. Ми вважаємо,що це дійсно важливо знати кожній людині і не важливо скільки їй років. Від тренінгу залишилися дуже яскраві, позитивні враження, а найголовніше - навички, мета яких не розгубитися, не нашкодити і правильно допомогти, а може бути, і врятувати чиєсь життя. Нам хочеться вірити, що на практиці це не знадобиться, але в нинішніх реаліях з цими знаннями впевненіше себе почуваєш, - поділилися своїми враженнями учасники авдіївської ланки «Ліги майбутніх поліцейських».