Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

АВДЇЇВСЬКІ ЛІГВЦІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У КВЕСТІ ПРИСВЯЧЕНОМУ ДНЮ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Заходи
Додано: 28.06.2018 | 12:59

Які саме державні установи та організації допомагають людям в реалізації їх прав змогли дізнатись юні мешканці прифронтового міста під час захоплюючого квесту. В рамках заходу підлітки завітали в гості і до місцевих правоохоронців.

Напередодні Дня Конституції України авдіївська молодь взяла участь у захопливому тематичному квесті, організованому директором Народного музею історії міста Авдіївки Тетяною Переверзєвою. Юні представники «Пласту», «Ліги майбутніх поліцейських» та «Джури» поділилися на дві команди. Суперники мали за спеціально розробленою мапою знайти відділи ВЦА, які потенційно можуть допомогти дітям у реалізації конституційних прав. Але співвіднести локації та означені у квест-мапі права виявилося не так вже легко. І тут на допомогу командам прийшли спеціалісти провідних відділів ВЦА, поліції, які підготували для них інформаційні хвилинки та допомогли з’ясувати дітям повноваження відділів. Так, в Авдіївському відділенні поліції учасників зустрів інспектор ювенальної превенції Геннадій Юдін. Офіцер поліції розповів про Основний документ нашої держави - Конституцію, ознайомив з основними розділами та статтями, в яких закріплені права громадян. Правоохоронець пояснив, що абсолютно всі громадяни мають права, навіть зовсім маленькі діти, і ніхто не може їх порушувати. А якщо, хтось порушує права – треба звертатися до поліції по допомогу.