Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

«ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ ДОРОЖНІ ЗНАКИ?» ВІКТОРИНА НА ЗНАННЯ ПРАВИЛ ДОРОЖНЬОГО РУХУ У СЛОВ’ЯНСЬКУ

Заходи
Додано: 09.06.2017 | 18:25

У пришкільному таборі загальноосвітньої школи № 12 міста Слов’янська сьогодні було галасно, адже до дітлахів завітали незвичайні гості – учасниця «Ліги майбутніх поліцейських» Анна Литвин та працівник ювенальної превенції місцевого відділу поліції Вікторія Гаркач аби провести разом з малечею час з користю.

Літні канікули вже наступили, саме тому зараз дуже важливо нагадати дітлахам про правила особистої безпеки, а найважливіше – про правила безпеки на дорозі.

Учні 1 – 4х класів сьогодні дізнались багато нового та закріпили свої знання дорожніх знаків. Спочатку малеча подивилась мультик на задану тематику, а потім вже стало цікавіше, бо лігівці та поліцейські підготували для них цікаву вікторину на знання правил дорожнього руху.

Обговорили також як поводити себе у тій чи іншій ситуації на дорозі і найголовніше – запам’ятали, як, не порушуючи встановлених правил дорожнього руху бути слухняним його учасником.