Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

«ГОЛОС АМЕРИКИ» ЗАЗВУЧАВ У СЛОВ’ЯНСЬКУ

Заходи
Додано: 03.07.2017 | 14:20

Незвичайна зустріч відбулась в інформаційному центрі «Вікно в Америку»у Центральній бібліотеці Слов'янська. Мешканцям міста випала нагода поспілкуватися із заступником керівника української служби Голосу Америки, першої телепрограми Голосу Америки «Вікно в Америку» - Зореславом Байдюком.

Зореслав закінчив факультет журналістики Київського університету і вже понад двадцять років проживає в Америці. З 2000 року він є працівником «Голосу Америки», урядової медіа компанії, яка веде мовлення на 45 мовах і охоплює близько 240 мільйонів жителів у всіх країнах світу.

Господарі бібліотеки запросили на цю зустріч й учасників ГО «ЛІГА МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ», аби прогресивна молодь змогла дізнатись більше про життя простих американців та про програми, які висвітлюють новини Америки на увесь світ.

Зореслав представив ряд короткометражних роликів, які знімала його команда, під назвою «На полустанку: голоси американської провінції», що розповідають про життя в Америці, про те, що турбує в даний час звичайних американців.

Лігівці дізнались, що медіа «Вікно в Америку» фінансується з державних коштів, але не терпить жодної цензури з її боку, тобто є повністю незалежним каналом, що дає можливість висвітлювати факти без жодного політичного впливу. Також учасникам Ліги дуже сподобалась інформація про «slug line», коли американці, які мешкають у провінціях, залишають свої автомобілі на парковках та добираються до столиці, об'єднавшись на одному автомобілі, таким чином- економлять на бензині та на платному автошляху, а також вирішують проблеми авто трафіку.

Півтори години спілкування з гостем пролетіли швидко, і учасники зустрічі залишилися під враженням від розповіді журналіста, засипали його питаннями та ще довго не хотіли розлучатися. Дуже багато цікавого дізнались з перших уст про Америку та про роботу каналу, примітно,що серед громадян своєї країни Зореслав майже невідомий, а за кордоном- один із найпопулярніших!