Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

«КОЛИ ВИРУШАЄШ В ПУТЬ, ЗАВЖДИ ОБЕРЕЖНИМ БУДЬ!» - ПОЛІЦЕЙСЬКІ ТА ЛІГІВЦІ СЛОВ’ЯНСЬКА ПРОВЕЛИ МАЛЕЧУ У ІНТЕРАКТИВНУ ПОДОРОЖ

Заходи
Додано: 26.09.2018 | 23:07

Ювенальні поліцейські Слов’янська разом із лігівцями місцевої ланки, за підтримки бібліотеки-філії № 8 КЗ «ЦСПБ м. Слов’янська», провели для дітей старших груп дошкільного навчального закладу «Квітонька» інтерактивно - ігрову подорож «Коли вирушаєш в путь, завжди обережним будь!».

Дорослі розповіли малечі про правила поведінки на дорозі, під час ігор на свіжому повітрі та їзді на велосипедах, машинах та в громадському транспорті.
Під час гри у «світлофор» діти разом з лігівцями, поліцейським та казковою бабою ягою вчились за правилами переходити дорогу та їхати на автомобілі. Також згадали, що означає кожен колір світлофора.
Дітки із задоволенням відгадували загадки про різноманітні дорожні знаки. На згадку лігівці подарували малюкам розмальовки про правила дорожнього руху та дорожні знаки, інформаційні плакати про мобільний додаток «Поліція102» та запросили у майбутньому приєднатись до лав ГО МОЛОДІЖНА ЛІГА МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ.