Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

КРАМАТОРСЬКІ ЛІГІВЦІ ДОЛУЧИЛИСЬ ДО «ШТУРМАНІВ МАЙБУТНЬОГО»

Заходи
Додано: 19.09.2017 | 10:25

«Якщо дитина, талановита, то вона талановита у всьому» - говорить народна мудрість. Дівчата з молодіжної організації «ЛІГА МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ» демонстрували свої вміння та можливості під час відпочинку у дитячому таборі.

Про обдарованість учасників ГО «ЛІГА МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ» Поліни Белевич та ВалеріїУшакової ми вже знаємо багато, вони займаються танцями та займають призові місця, також їх діяльність відмічена у дитячому фестиваль робототехніки та дитячої наукової творчості «Robo Схід».Школярки, не дивлячись на юний вік, серьезно займаються вивченням журналістики. Саме їх роботи були відмічені на конкурсі та дівчата отримали путівку до табору «Штурмани Майбутнього».

«Табір – це місце, де збуваються мрії. Це простір з абсолютно творчою і спокійною атмосферою. Тут немає вікового розподілу. Тут всі як одна велика сім'я, як один над розум. «Экстре Малий» - це мандрівний табір, завдяки якому нам вдалося побувати в різних куточках України, а саме у Житомирі, Кам'янець-Подільському, в Карпатах і в Хотині», -поділилася своїми враженнями учасниця Ліги Валерія Ушакова.

«Із самого першого дня ми почали займатися скелелазінням, створювати свій журнал , знімати відеоблоги та ставити спектакль. Скелелазіння було одним з головних занять у таборі. Спочатку дітей навчали азам скелелазіння, в'язати всі необхідні вузли, після чого потрібно було здати іспит, який визначав чи можна вихованцям взяти участь у сходженні на Говерлу чи ні. Так само нас розділили на творчі групиакторів, журналістіві відеоблогерів.

Актори протягомусієї зміни ставили виставу, після чого в кінці повинні були показати все те, чого навчилися і на що витрачали свої сили і час.Спектакль вийшов дійсно відмінним.

Журналісти, у свою чергу мали, завдання створити за ці два тижні журнал, завести блог в Фейсбуці і створити фотовиставку. А відеоблогери вчилися знімати і монтувати прекрасні відео і у них це добре виходило.

Результати нашої роботи можна переглянути на нашій сторінці в ФБ», - розповіли про перебування у таборі Поліна та Валерія.