Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

КРАМАТОРСЬКІ ЛІГОВЦІ ВШАНОВУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ВОЇНІВ – ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ.

Заходи
Додано: 16.02.2019 | 23:52

У Краматорську діти вшановували учасників бойових дій на території інших держав та 30 річницю виведення військ з Афганістану. Цього дня учасники «Молодіжної організації ліги майбутніх поліцейських»  долучились до міських урочистих заходів та поклали квіти до меморіалів загиблим бійцям.

 

Після закінчення Другої світової війни українські військові брали участь у 24 локальних війнах і збройних конфліктах на території 16 іноземних держав. 
Але найбільш масштабною та трагічною була війна в Афганістані, яка тривала 10 років – з 25 грудня 1979 року по 15 лютого 1989. Через горнило тієї війни пройшли 160 тисяч українців, 12 тисяч з них отримали поранення, контузії, були скалічені, а більше 3 тисяч – не повернулися до своїх домівок.

 Сьогодні біля пам’ятнику воїнам-афганцям відбувся мітинг-реквієм за участі  громадських організацій, трудових колективів міста, студентів,  школярів і небайдужих городян. До меморіального   заходу  приєдналися і активні діти з Краматорської ліги поліцейських. Школярі разом із присутніми вшанували хвилиною мовчання всіх загиблих, хто не повернувся до рідних домівок, виконуючи свій обов’язок, та поклали квіти до меморіалу.