Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

КРАМАТОРСЬКІ ЛІГОВЦІ ЗАСТЕРЕГЛИ КРАМАТОРЧАН, ЯК НЕ ПОТРАПИТИ ДО ШАХРАЙСЬКИХ ПАСТОК

Заходи
Додано: 09.02.2019 | 13:10

Сьогодні, учасники «Краматорської ліги майбутніх поліцейських» вирушили у рейд по вулицям міста щоб попередити населення про шахрайські дії. Діти застерігали людей бути обачливими  та не довіряти сумнівним особам. 

«Ваш родич у біді», «Вашу картку заблоковано», «Ви виграли автомобіль», «Перерахуйте передплату і отримайте товар» - саме такі схеми найчастіше використовують шахраї, ошукуючи довірливих громадян. Аби люди дбайливіше ставилися до своїх заощаджень і не потрапляли на «гачок» зловмисників, на вулиці Краматорська  вийшли «помічники поліцейських»  з інформаційними листівками.

Так, аби вкотре попередити містян про види шахрайств, краматорські ліговці  розповсюдили серед населення інформаційні листівки.  Діти значну увагу приділили  людям похилого віку, адже саме вони, найчастіше, стають жертвами аферистів.

Профілактичні пам’ятки отримували перехожі, також листівки були розміщені в публічних місцях та на інформаційних стендах міста.

Співобітники поліції та ліговці  закликали мешканців бути пильними. Якщо на ваш телефон або телефон ваших близьких надходять сумнівні дзвінки чи повідомлення з проханням повідомити особисті дані (номер банківської картки, пін-коди, термін дії) або ви вже стали жертвою шахраїв, не зволікайте, та одразу телефонуйте за номером “102”.