Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

КРАМАТОРСЬКІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ РАЗОМ ІЗ УЧНЯМИ ШКОЛИ № 15 СТВОРИЛИ "КОЛО ПОРОЗУМІННЯ".

Заходи
Додано: 06.02.2019 | 19:25

Інспектор з  ювенальної превенції  Олександр Гонтаренко, за участю представників Молодіжної ліги майбутніх поліцейських, провів ознайомчу зустріч в школі № 15 з майбутніми дітьми-медіаторами та навчив їх вирішувати конфлікти у шкільному середовищі.

 

Зустріч пройшла в рамках впровадження «Регіональної програми профілактики правопорушень серед дітей на території Донецької області на 2019 – 2022 роки».

 

Ювенальний поліцейський ознайомив дітей шкільного порозуміння з методикою  новітнього підходу у вирішенні конфліктних ситуацій, спорів у дитячому середовищі за допомогою «кола порозуміння».

 

В класі, під час спілкування підлітки разом із поліцейським обговорили тему вирішення конфліктів шляхом медіації, а також ознайомились з такими поняттями, як "насильство" та "булінг", з рівнем  відповідальності за них. Також були надані рекомендації як саме уникнути або вирішити конфліктну ситуацію, як треба реагувати на цькування та як необхідно діяти в таких випадках.

 

«Саме  умовне коло допомагає однокласникам бути рівними між собою, вільно спілкуватися та пізнавати один одного в колективі.» - розповів Олександр Гонтаренко школярам.

 

Відверті розмови, теплі відносини панували на протязі всього заходу. А присутні діти, в майбутньому, будуть приймати участь у проведенні тренінгів серед однолітків.