Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

КРАМАТОРСЬКІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ РОЗПОВІЛИ ЯК ОТРИМАТИ ПРАВОВУ ДОПОМОГУ У ВИПАДКУ БУЛІНГУ

Заходи
Додано: 09.02.2019 | 12:35

Інспектора з ювенальної превенції Краматорського відділу поліції організували профілактичну роботу у школах № 17 та № 30 для учнів та їх батьків. Поліцейські розповіли про норми законодавства України щодо протидії булінгу у дитячому середовищі. Провести захід правоохоронцям допомагали старшокласники з «Ліги майбутніх поліцейських».

 

Наприкінці 2018 року Верховна Рада України прийняла Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)".

 

Тепер за вчинення булінгу малолітньої або неповнолітньої особи передбачений штраф розміром від 850 до 1700 гривень. За повторні випадки протягом року - від 1700 до 3400 гривень. Нагадаємо, що Кодекс України про адміністративні правопорушення доповнено статтею 173-4 «Булінг (цькування) учасника освітнього процесу».

 

Булінг (цькування) - діяння учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи або такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого.

 

Батьки або особи, що їх замінюють, відповідатимуть за дії свої неповнолітніх (віком від 14 до 16 років) дітей.  Вони будуть платити штраф або виконувати громадські роботи. До відповідальності притягується  і керівник освітньої установи, якщо вчасно не повідомив про факти булінгу до органів поліції

 

Про це інспектори з ювенальної превенції розповіли  учням 5-7 класів  школи № 17 та батькам 8-класу школи № 30.  

 

Діти дізнались, що у випадку булінгу необхідно звертатись до педагога, адміністрації закладу або до поліцію, присутні отримали контакти для безкоштовної правової консультації.

 

Школярі дуже уважно слухали гостей і було видно, що дана тема викликала в дітей особливий інтерес.