Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

КРАМАТОРСЬКІ ШКОЛЯРІ РАЗОМ ІЗ ЛІГІВЦЯМИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У СТВОРЕННІ ВЕЛИКОДНІХ ПИСАНОК

Заходи
Додано: 07.04.2018 | 23:47

У Краматорську пройшов  майстер-клас з розпису писанок. Учасники "Ліги майбутніх поліцейських" розписували писанки на честь  великодніх традицій українського народу. 

Писанка – це яйце, прикрашене різноманітними символами, створеними за допомогою воску і фарби. Писанкарство - вид мистецтва, який поширений у багатьох країнах. За традицією писанку роблять до свята Великодня.

Напередодні Пасхальних свят поліцейські, лігівці та учні школи №12 взяли участь у  справжньому Великодньому майстер-класі. Підлітки самостійно робили крашанки.

Для дітей були облаштовані "робочі місця", на яких було все потрібне: заготовки,  фарби, пензлики та різні ескізи майбутніх писанок. Незважаючи на те, що дехто з юних краматорчан вперше випробовув себе у цій справі, барвисті писанки вдались у кожного.

У результаті творчої колекстивної роботи вийшли витвори мистецтва, не схожі один на одне, але всі зроблені з  дитячим старанням та любов’ю.