Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

КРАМАТОРСЬКІ УЧАСНИКИ «ЛІГИ МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ» ЗАЛУЧАЮТЬ ШКОЛЯРІВ ДО ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ

Заходи
Додано: 14.04.2019 | 22:05

На цьому тижні активні учасники громадської організації «Молодіжна Ліга майбутніх поліцейських», учні старших класів 15 та 17 школи Краматорська разом із своїми керівниками провели спортивні змагання, ранкову зарядку та тренування з цивільного захисту.

В рамках тижня присвяченого Дню здоров'я спортивні учасники ліги разом із Радою старшокласників провели на подвір’ї школи ранкову зарядку, аби зарядитися бадьорим настроєм на цілий день. Після чого для учнів середніх класів лігівці організували спортивно-розважальний захід «Healthyhuman». Хлопці змагалися з міні-футболу, а дівчата у грі «Вибивний» та у стрибках через скакалку.

У військово-спортивних змаганнях до Дня Цивільного Захисту серед учнів школи №15 активну участь взяли учасники Молодіжної Ліги майбутніх поліцейських. Команди хлопців та дівчат 10 класу демонстрували застосування засобів індивідуального захисту. Переможців почесними грамотами нагородила директор школи Наталія Чемерис.