Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

ЛІГІВЦІ БАХМУТУ ЧИНЯТЬ СПРАВИ МИЛОСЕРДЯ

Заходи
Додано: 05.04.2018 | 10:44

Милосердя - це милість серця, жалісливість, м’якість, співчуття, ніжність, любов до людей. Здатність співчувати, співпереживати - це ознака духовної зрілості особистості, наявність у людині душі й серця.

У Бахмутському НВК № 11 до Світлого свята Пасхи, у рамках обласної акції «Чинити справи милосердя», з метою формування у підростаючого покоління гуманістичних і громадських, моральних і духовних цінностей, сприяння благодійній діяльності у сучасному освітньому закладі, привернення уваги людей різних поколінь з різним фінансовим забезпеченням, котрі мають добрі, чуйні серця та милосердні душі до проблем найбільш соціально не захищених верств населення, ліговці підготували благочинний концерт «Допоможи онкохворій дитині».

У назву акції «Чинити справи милосердя» закладений принцип небайдужості, плідна співпраця педагогів, учнів, молоді, громадськості. Втілення в життя благодійних проектів є підсумком глибокої за змістом виховної роботи, яка здійснюється в кожному навчальному закладі.

 Організаторами концерту є адміністрація школи, члени громадської організації «Молодіжна Ліга Майбутніх Поліцейських» та лідери учнівського самоврядування.

Усі небайдужі батьки, учні, учителі мали змогу зробити добровільну пожертву у спеціальну скриньку з логотипом акції. 

Благодійний концерт бувнасичений чудовими виступами та емоціями, подарував глядачам гарну концертну програму, в якій взяли участь танцювальні та вокальні колективи, а також окремі ліговці.

Сподіваємось, що зібрані кошти зможуть подарувати комусь надію на життя.