Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

ЛІГІВЦІ ДРУЖКІВКИ ПРОВЕЛИ АКЦІЮ, ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ ДИТЯЧОМУ СУЇЦИДУ

Заходи
Додано: 04.03.2019 | 19:08

Сьогодні, учасники молодіжної організації «Ліга майбутніх поліцейських Дружківки» пройшлися вулицям міста, аби  приділити увагу безпеці дітей, запобіганню вчинення ними навмисних самоушкоджень, які призводять до дитячих суїцидів, протидії іншим негативним явищам у дитячому середовищі. Діти роздавала перехожим листівки та застерігали від необдуманих вчинків.

 

На сьогодні одним з актуальних питань роботи Національної поліції України є забезпечення безпеки дітей, профілактики самовільного залишення ними свого місця проживання, запобігання вчиненню стосовно них злочинів, особливо проти життя та здоров’я, діянь, які пропагандують культ насильства та жорстокості та призводять до дитячих суїцидів.

 

Слід зазначити, що протягом минулого 2018 року на території Донецької області було зафіксовано 8 фактів суїциду серед дітей – 5 у м. Маріуполь та по 1 випадку у м. Краматорськ, Нікольському та Добропільському районах.

 

Тож з метою превентивних заходів, щодо запобігання вчиненню дітьми суїцидів, а також скоєння навмисних ушкоджень у подальшому, інспектор ювенальної превенції Дружківки разом із представниками ліги майбутніх поліцейських вийшли на вулиці міста аби роздати попереджувальні листівки.

 

Підліткам було роз’яснено, як себе убезпечити від ймовірної небезпеки у соціальних мережах, а також правила безпечного користування мережею Інтернет.