Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

ЛІГІВЦІ КОСТЯНТИНІВКИ ПОПЕРЕДЖАЮТЬ ГРОМАДЯН ПРО НОВІ ШАХРАЙСЬКІ СХЕМИ

Заходи
Додано: 30.06.2017 | 19:04

Днями у Інтернет-просторі поширилися історії людей, які потрапили до нової «пастки» шахраїв.

Нова схема виманювання грошей така: шахрай телефонує людині і, представившися працівником банку, повідомляє, що їй нараховано бонус 450 грн. за користування карткою банку і за те, що цялюдина є, начебто, хорошим клієнтом. Потім він запитує, на яку картку перерахувати цей бонус. Якщо клієнт на радостях називає номер картки, то це і є шахрайська пастка.

Звісно, грошова премія завжди радує людину, тому «на радостях» людина може втратити пильність. Учора по телебаченню вийшов офіційний коментар Завідувачів банків України, що бонуси клієнтам у сумі 450 грн. не надсилаються банками, і у разі надходження таких дзвінків,навіть, якщо Вас назвуть вірно по імені, не слід повідомляти дані своїх карток.

За розпорядженням керівництва поліції Донецької області, поліція буде повідомляти громадян про нові хитрі схеми злочинців, аби люди знали про це та не втрачали пильність і увагу.

Учасники ГО «ЛІГА МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ», як авангард молоді, не залишаються осторонь цієї проблеми і, під час профілактичних рейдів разом з поліцією, постійно розповідають людям про ці нові схеми і як в них не потрапити, щоб не лишитися своїх грошей.

Костянтинівські лігівці Крістіна Чернова, Орина Дерека, Булгакова Софія і Діана Стьопіна разом з поліцейським Кемраном Арзімановим провели черговий рейд по розповсюдженню листівок для громадян, де зазначено, що у разі надходження смс-повідомлення з текстом: «Ваша картка заблокована» і вказаним номером, на який потрібно передзвонити, - таке повідомлення треба просто ігнорувати, щоб не потрапити у пастку злочинців!

Незважаючи на те, що в області проводиться потужна інформаційна кампанія для населення з профілактики шахрайств, громадяни все одно допускають невірні дії і через свої необачні телефонні дзвінки ненароком надають телефонним шахраям інформацію про свої персональні дані, тому інформаційні рейди для населення не припиняються.