Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

ЛІГІВЦІ КОСТЯНТИНІВКИ ПРИВІТАЛИ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ У СТРОЮ

Заходи
Додано: 04.08.2017 | 19:01

Попри те, що сьогодні у поліцейськихпрофесійне свято - День Національної поліції України - правоохоронці несуть службу в повному обсязі: чергування, патрулювання, прийняття і розгляд заяв та повідомлень громадян, розслідування справ та розкриття злочинів. І все для того,щоб громадяни відчували себе захищеними завжди,навіть у день свята поліцейських!

Знаючи про такий напружений ритм роботи правоохоронців, костянтинівські учасники «Ліги майбутніх поліцейських» усією командою виготовили власноруч чудову листівку з щирими привітаннями для своїх старших товаришів - правоохоронців.

Листівку лігівці виконали в різних техніках: об"ємна аплікація, атласна стрічка, плетіння, малюнок - і головне - ВІД ЩИРИХ СЕРДЕЦЬ!

Під час інструктажу, активіст Ліги Антон Олександров виконав урочисту дію, зачитавши привітання для костянтинівських поліцейських у строю, та вручив листівку начальнику Костянтинівського відділення поліції Віталію Хівричу.