Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

ЛІГІВЦІ КОСТЯНТИНІВКИ ВІДВІДАЛИ МУЗЕЙ УКРАЇНСЬКОГО ПОБУТУ

Заходи
Додано: 10.08.2017 | 11:03

У костянтинівськомудитячому садочку «Червона шапочка»дбають про збереження української автентичності, саме тому відкрили для діток Музей українського побуту. Цей музей днями відвідали лігівці Антон Сафронов і Аніта Скуменко разом з поліцейським Оленою Дужак. Екскурсію у музеї проводили самі малята разом з вихователькою Іриною.

Своїми враженнями про етноекспонати поділилися Аніта і Антон: «Дітлахі наперебій показували наммузейні експонати, дбайливо зібрані для огляду та вивчення побуту наших пращурів. Тут є і стародавня праска для білизни, і колиска для ляльок, і ліжечко для малечі, і посуд, і старовинний годинник. А як файно вдягнені ляльки в українські вбрання і віночки! Відчувається, що все у цьому музеї підготовлено з непідробною любов’ю до України.

Окрема експозиція приділяє увагу оберегам українського народу. Радують око муляжі українських страв, які виконані дуже охайно і напрочуд схожі на справжні страви. Такі експонати прищеплюють великий інтерес до історії і культури рідної України.»

Зовсім скоро усадочку «Червона шапочка» учасники костянтинівської Ліги проведуть для дітей цікаві виховні і ігрові години на тему дитячої безпеки.