Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

ЛІГІВЦІ КРАМАТОРСЬКА ДОЛУЧИЛИСЬ ДО ІНФОРМАЦІЙНОЇ КАМПАНІЇ, СПРЯМОВАНОЇ НА ПРОТИДІЮ ШАХРАЙСТВУ

Заходи
Додано: 19.06.2017 | 11:56

Учасники «Ліги майбутніх поліцейських» Краматорська вийшли на вулиці міста, аби нагадати мешканцям, як не потрапити до рук аферистів. Під час акції лігівці роздавали людям спеціально розроблені пам’ятки та видання «Поліція Донеччини» з детальними рекомендаціями захисту від банківського шахрайства.

Виступи по телебаченню, зустрічі з трудовими колективами, розповсюдження листівок та інформаційних публікацій в засобах масової інформації, встановлення біг-бордів - правоохоронці Краматорського відділу поліції використовують різноманітні превентивні заходи аби уберегти громадян від шахрайських пасток.

На сьогоднішній день у Краматорську зафіксовано 160 подібних злочинів. З них розкрито тільки третя частина. Юні помічники поліції - учасники «Ліги майбутніх поліцейських» не залишились осторонь і залюбки приєднались до превентивних заходів, які проводять поліцейські. Лігівці разом із правоохоронцями вирушили на вулиці рідного міста, де розповідали жителям про шахрайські схеми та застерігали, як їх оминути. А щоб громадяни краще засвоювали інформацію, залишали їм листівки та видання «Поліція Донеччини» з рекомендаціями, як вберегтись від шахрайства.