Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

ЛІГІВЦІ КРАМАТОРСЬКА ДОЛУЧИЛИСЬ ДО ОЛІМПІЙСЬКОГО ДНЯ БІГУ

Заходи
Додано: 28.06.2018 | 13:03

У Краматорську відбулось спортивне свято присвячене міжнародному Олімпійському дню та Європейському тижню сталої енергетики. Активна молодь громадської організації «Ліга майбутніх поліцейських" своїм прикладом пропагандують  здоровий спосіб життя тому не могли залишитися осторонь такого заходу і з залюбки залучилися до пробіжки.

Щорічно 23 червня за рішенням Міжнародного олімпійського комітету святкується Міжнародний Олімпійський день. В Краматорську цей захід став вже традиційним та включає в себе масову пробіжку і спортивно-розважальні заходи. Взяти участь у Олімпійському дні мали змогу всі бажаючи. Учасниками забігу стали вихованці Дитячо-юнацьких спортивних шкіл, представники великих підприємств міста та заводів, правоохоронці та "Ліга майбутніх поліцейських", а також просто небайдужих до здорового способу життя мешканців Краматорська. Свято розпочалося з привітання організаторів заходу  представників  Краматорської міської ради, потім учасники забігу прослухали гімн України, а наймолодші  гості разом  з бажаючими перед забігом розпочали спортивну розминку,  а потім пробіжка від скверу ім. т. Шевченка до парку Ювілейного де всі разом пробігли дистанцію у 2 кілометри. Там на учасників вже чекали розваги – ігри у дартс, бадмінтон та змагання на підняття гирей.