Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

ЛІГІВЦІ КРАМАТОРСЬКА НАВЧАЛИ МАЛЕЧУ ПРАВИЛЬНИМ ДІЯМ ПРИ ВИНИКНЕННІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ В ШКОЛІ

Заходи
Додано: 29.09.2017 | 18:43

Днями в загальноосвітній школі № 8 Краматорська учасники ГО «ЛІГА МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ» разом з адміністрацією школи провели учбово-тренувальну евакуацію дітей при виникненні надзвичайної ситуації в школі.

На заході навчали першокласників правильно шикуватися, без паніки виходити із класу, уважно та організовано слухати вчителя. Адже одночасно в школі знаходяться різновікові школярі, старші класи вже самостійні але малеча, які вперше сіли за парти, повинні вміти в обмежений час вийти з будівлі школи, наприклад при виникненні пожежі. Під час тренування в школі пролунало три довгих дзвінка після чого учасники ліги зайшли до першачків в клас, допомогли дітям зібратися та допомогли їм одягнути теплий одяг, потім вивели іх з будівлі школи.

«Дітям начальних класів складно пояснити, чому раптом за сигналом потрібно встати з-за парти і, без заперечно виконуючи вказівки вчителя, організовано рухатися до виходу з будівлі. Але якщо ваша дитина не буде розуміти, для чого проводяться навчання, то вона не зможе правильно діяти у випадку реальної загрози» - розповів керівник ліги, Сергій Котолевський.

Після тренування школярі продовжили учбовий процес в школі.