Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

ЛІГІВЦІ КРАМАТОРСЬКА ПІЗНАЮТЬ НОВІ ПРОФЕСІЇ

Заходи
Додано: 12.06.2017 | 19:04

Учасники ГО «ЛІГА МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ» Краматорська на базі школи № 22 відвідують профільний хіміко-біологічний табір, де здобувають первинні знання медичної підготовки. Лікарі спеціалісти щоденно розповідають лігівцям, як допомогти людині при переломах, обмороженні чи кровотечі.

Учасниця Ліги Дар’я Бєлоусова розповіла, що вона в майбутньому визначилась з професією психолога, але знання та навички, отримані на заняттях з медичної підготовки, мають дуже важливий характер в воєнний час, ці знання допоможуть їй врятувати чиєсь життя та здоров’я. Діти вдягнули білі халати, щоб реальніше наблизитися до професії лікарів.

Між заняттями діти відвідали фільтрувальну станцію води, що у Краматорську, де вони побачили технологічний процес очищення води. Потім пройшли до лабораторії, де спеціалісти провели ряд дослідів, чим наочно продемонстрували постійний контроль якості питної води. Школярам розповіли, що спочатку вода обробляється за допомогою реагентів, потім проходить освітлення. Другий етап очищення - піщано-гравійні фільтри. Наступний крок - знезараження за допомогою хлору. Потім за допомогою насосної станції, яка розташована на території підприємства, вода подається в крани споживачів.