Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

ЛІГІВЦІ КРАМАТОРСЬКА ПРОВЕЛИ СОЦІАЛЬНЕ ОПИТУВАННЯ СЕРЕД НАСЕЛЕННЯ МІСТА ПРО РЕФОРМУ ПОЛІЦІЇ ТА РОБОТУ МІСЦЕВИХ ПРАВООХОРОНЦІВ

Заходи
Додано: 30.01.2018 | 15:26

Краматорські лігівці поспілкувалися з населенням міста щоб дізнатися їх думку про реформу поліції, а також про роботу Краматорської поліції в цілому. Діти намагалися дізнатися думку місцевих жителів що змінилося в роботі правоохоронців та що необхідно ще удосконалювати. Ліговці на вулицях зустріли людей похилого віку та молодих людей з якими провели соціальне опитування про роботу місцевої поліції.

Перехожим діти задавали питання про роботу служб та підрозділів поліції, а також дізнавалися чи довіряє населення місцевим правоохоронцям. Особливо дітей цікавило, як часто люди бачать поліцейських на вулицях під час пішого патрулювання, які на їх думку основні завдання виконують «офіцери в погонах», та що необхідно змінити в роботі поліції.

Після озвучування ряд запитань «юним майбутнім поліцейським» особливо цікаво було дізнатися побажання жителів правоохоронцям в цілому. Люди поділилися своєю думкою, а деякі на власному прикладі розповіли про взаємодію з поліцейським та їх допомогу у вирішення власних питань.

На сьогоднішній день школярі напевно знають, що авторитет правоохоронці щодня збільшується в очах жителів міста і люди не вагаючись звертаються за допомогою до місцевої поліції.