Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

ЛІГІВЦІ КРАМАТОРСЬКА ВІДВІДАЛИ СТОЛИЦЮ

Заходи
Додано: 19.06.2017 | 10:51

Дівчата з краматорської ланки «Ліги майбутніх поліцейських» відвідали столицю України.  Днями лігівці разом з учнями школи № 16 Краматорська приїхали до Києва та побували на екскурсії у Верховній Раді України, парламентському будинку та відчули себе майбутніми державотворцями.

Екскурсія розпочалась із пам'ятного знака засновникам Києва, де дітям розповіли про далеке минуле міста. Далі найвідоміші і старовинні пам'ятки Києва - Золоті ворота, Софію київську, пам'ятник Богдану Хмельницькому, Андріївський узвіз, Пейзажну алею, Хрещатик, набережну Дніпра, по якому пропливли катером.

Учасниця Ліги Єлизавета Тимофєєва розповіла, що це була незабутня подорож Києвом. Усі діти отримали массу емоцій, столиця України вразила своєю архітектурою, пам’ятниками та привітними жителями. Звичайно всі дуже втомилися, гулявши вулицями міста, але школярі зробили дуже багато гарних фотографій, які залишаться їм на згадку. Після активної подорожі, юні мандрівники приїхали на залізничну станцію та поїхали в рідний Краматорськ.