Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

ЛІГІВЦІ КРАМАТОРСЬКА ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ПЕРШОМУ МАРАФОНІ «НАШ КРАМАТОРСЬК»

Заходи
Додано: 25.09.2017 | 11:36


На головній площі Краматорська пройшов перший марафон під гаслом «Наш Краматорськ», у якому взяли участь учасники громадської організації «ЛІГА МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ». Щоб отримати гарні результати, діти протягом року тренувалися в школі та додатково в спортивних секціях.

У заході приймали участь представники організацій, підприємств, студенти, школярі, поліцейські, діти, прикордонники та всі бажаючі. Дистанція враховувалась згідно до вікової категорії та сил учасників.

Міський марафон стартував на дистанцію 42 кілометри 195 метрів. Одночасно з марафоном також старт дали на дистанції 21 і 5 кілометрів. Дитячі забіги склали 100 метрів, а «родзинкою» став забіг «Мамочки Краматорска»! Всі учасникиотримали пам’ятні медалі, а переможці в номінаціях – грошові призи.

Під час проведення заходу рух автотранспорту було тимчасово обмежено. Правоохоронці забезпечували охорону публічного порядку та спокій мешканців і гостей міста.