Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

ЛІГІВЦІ МАРІУПОЛЯ ПОБУВАЛИ НА ВІДКРИТТІ СМАРТ-ЗУПИНКИ

Заходи
Додано: 01.07.2017 | 14:48

Сьогодні начальник Головного управління Національної поліції в Донецькій області В'ячеслав Аброськін разом із директором ТОВ "Формат" Андрієм Андрейко відкрили для жителів Маріуполя сучасну смарт-зупинку, яка знаходиться біля Головного управління Нацполіції Донецької області.

"Ця зупинка лише один з елементів тієї системи безпеки, що ми будуємо вже протягом року на Донеччині спільно с обласною військово-цивільною адміністрацією, громадами Маріуполя, Покровська, Краматорська, Бахмута, Слов'янська та Волновахи, при підтримці "Фонду розвитку Маріуполя". Такі оснащені сучасною електронікою зупинки повинні бути у кожному місті.Чому сучасна? Повторюсь, бо це безкоштовний вай-фай. Це екран, де ми будемо транслювати необхідну інформацію про роботу поліції, про розшукуваних злочинців. Це карта руху громадського транспорту та інша корисна інформація для мешканців і гостей міста. На моніторі також транслюватиметься час прибуття громадського транспорту. До речі, на ньому не буде жодної реклами, лише супільно-значуща інформація, а не "снікерси" з "баунті". Найближчим часом буде встановлений електронний ibox і кожнен бажаючий зможе також отримати всю відкриту інформацію про нашу діяльність, записатися на прийом до керівництва Головного управління та територіальних підрозділів поліції Донеччини. На зупинці вже встановлені сучасні відеокамери, які, перш за все, повинні надати впевненість нашим громадянам, що вони знаходяться в безпечному місці під захистом поліції. Встановлено і необхідне обладнання для зарядки мобільних телефонів. Також наявна кнопка термінового виклику поліції. Ми будемо і в подальшому не словами, а ділами робити все для забезпечення безпеки наших громадян України тут на Донеччині." - так розповідає на своїй офіційній сторінці у Facebook генерал поліції третього рангу В'ячеслав Аброськін.

Не могли пропустити таку подію і лігівці Маріуполя, бо саме вони безпосередньо співпрацюють із поліцією Донеччини і першими встановили мобільний додаток "Поліція 102". Діти впевнені, що поліція Донецької області йде у ногу із сучасністю та завжди готова прийти на допомогу!

ГО "МОЛОДІЖНА ЛІГА МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ" бажає поліцейським області процвітання та подальшо розвитку задля безхмарного майбутнього України!