Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

ЛІГІВЦІ МАРІУПОЛЯ У ДРУЖНЬОМУ КОЛІ З ПОЛІЦЕЙСЬКИМИ ТА МАЛЕЧЕЮ

Заходи
Додано: 01.07.2017 | 9:39

Учасники ГО «МОЛОДІЖНА ЛІГА МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ» - учні Маріупольського НВК «Ліцей – школа № 48» разом із працівниками ювенальної превенції Лівобережного відділення поліції відвідали пришкільний табір ЗОШ № 10 Маріуполя, де дітлахи з користю проводять свій час влітку.

Для початку усі учасники зустрічі познайомилися і в ігровій формі дізналися один про одного найцікавішу інформацію. Потім перейшли до більш серйозної частини заходу: поліцейські та їх юні помічники – лігівці розповіли про найактуальніші правила безпечної поведінки для дітей улітку.

«Ми вирішили, що дітлахам буде цікаво дізнатися про те, як правильно поводити себе біля водойм, зважаючи на особливості геопозиції міста Маріуполя, яке є азовським узбережжям. Ще одним важливим моментом є перебування дітей самих удома та на вулиці, адже їх може настерігати небезпека: незнайомі люди, потік машин на дорогах, неуважні водії, електроприлади… Гадаємо, що ця зустріч у дружньому колі, яке ми створили з малюками, допоможе їм краще засвоїти інформацію і у повсякденному житті користуватися правилами безпечної поведінки!», - діляться своїми враженнями від зустрічі лігівці Маріуполя.

\