Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

ЛІГІВЦІ СЛОВ’ЯНСЬКА ОТРИМАЛИ НАГОРОДУ ЗА ПІДСУМКАМИ ПРОЕКТУ «ПРО4Т»

Заходи
Додано: 28.09.2017 | 18:08


Із весни цього року у Слов’янську втілювався цікавий та насичений проект під назвою «Про 4Т», який об'єднав громаду, місцеві органи самоврядування і, звичайно, громадські організації «Промир»та«ЛІГА МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ» та підтримувався увесь час представниками міжнародних організацій з Голландії.

Тренінги, форум-театри, пісочна терапія, фестиваль-ярмарок, барабанна терапія, чого тільки не втілено в життя за цей період, в рамках проекту. А головне те, що кожен з учасників навчився розуміти, чути один одного, бути комунікабельним та активним.

Сьогодні у приміщенні Слов’янського виконкому відбувся завершальний етап проекту:зустріч усіх партнерів та підведення підсумків сумісної плідної роботи, а також нагородження переможців за результатами конкурсу відеопрезентацій «Місто моєї мрії».

Нагадаємо, учасники Ліги отримали перше місце в цьому конкурсі.

«На проект чекали, сподівались, але він дуже швидко завершився, бо дійсно захопив учасників та час пройшов для всіх непомітно, але залишились результати: досвід та гарні взаємовідносини, а це дійсно дорогого коштує», - поділилася враженнями учасниця Ліги Ірина Глушко.