Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

ЛІГІВЦІ СЛОВ’ЯНСЬКА ПРИВІТАЛИ ДОЦ «ШАХТАР» ІЗ 60ТИРІЧЧЯМ

Заходи
Додано: 28.07.2017 | 16:46

60 років - це багато чи мало? Для досвіду - це безумовно значна цифра, але оздоровчий заклад «Шахтар», що розкинувся в місті Святогірську, як і раніше випромінює молодість та потенціал до нових досягнень та звершень.

Поздоровити із ювілеєм зібралось чимало друзів «Шахтаря» в затишному та гостинному місці.

Привітати своїм виступом керівництво, педагогічний колектив закладу та всіх відпочиваючих у ньому дітей приїхали й учасники ГО «ЛІГА МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЦСЬКИХ» Слов’янська, які разом із співробітниками ювенальної превенції весь літній період навідуються до «Шахтаря» із різноманітними заходами та вже стали бажаними гостями на значущуму святі.

Урочиста програма тривала близько трьох годин: багато теплих побажань від гостей, виступи загонів табору, сусідів з інших закладів, відеоролики зі спогадами різних років існування та ізюминка концерту, танцювальна композиція від лігівців, все створило атмосферу гарного свята. А потім традиційна дискотека, до якої із задоволенням приєднались й учасники Ліги.