Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

ЛІГІВЦІ СЛОВ’ЯНСЬКА ПРИВІТАЛИ СВОЇХ НАСТАВНИКІВ-ПОЛІЦЕЙСЬКИХ ЗІ СВЯТОМ

Заходи
Додано: 04.08.2017 | 11:54

Напередодні професійного свята солісти та вокалісти Билбасівського будинку культури запросили правоохоронців до себе, щоб висловити слова вдячності та пошани за самовіддану працю. Також до поздоровлень приєдналися лігівці.

4 серпня всі поліцейські України святкують другу річницю з дня створення Національної поліції. Вже два роки співробітники Нацполіції Донецької області працюють за принципом «служити і захищати».

На святковому заході були присутні представники місцевої влади, працівники, солісти та вокалісти Билбасівського будинку культури, місцеві жителі та поліцейські на чолі з начальником поліції Сергієм Альошиним. Зі сцени лунали вірші, пісні, слова вдячності та побажання.

-Ми завжди вшановували правоохоронців і дякували за професійність. Коли нам треба допомога, то по дзвінку «102» завжди її отримуємо. Завжди вчасно, завжди саме тоді, коли треба. Спасибі вам за те, що ви постійно на посту і поруч, - привітала правоохоронців селищний голова Світлана Землянська.

Щоденна робота поліцейських пов'язана з великим ризиком і вимагає відповідальності, витрат сил і енергії у своїй повсякденній роботі. Саме до правоохоронців звертаються люди за допомогою у найтяжчі хвилини свого життя.

Також прийшли привітати своїх наставників і хлопці та дівчата з громадської організації «ЛІГА МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ»

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять правоохоронців, які загинули під час виконання службових обов'язків.

В завершенні концерту начальник поліції Сергій Альошин від імені всього особового складу подякував організаторам та виконавцям заходу.

-Ми всі відчули щирість, з якою ви для нас співали. Для нас найкраща нагорода – це слова вдячності дітей, - сказав полковник поліції.