Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

ЛІГІВЦІ СЛОВ’ЯНСЬКА У ЦАРСТВІ «СОЛЯНОЇ КОРОЛЕВИ»

Заходи
Додано: 03.08.2017 | 18:01

4 серпня Україна відзначатиме другу річницю створення Національної поліції. Напередодні професійного свята, поліція Слов'янська, за підтримки профспілки атестованих співробітників, організувала для дітей поліцейських та найактивніших учасників ГО «ЛІГА МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ» захоплюючу екскурсію до міста Соледар, царство «Соляної королеви», яке знаходиться в шахті, на глибині трьохсот метрів.

У спекотні літні дні діти занурилися в прохолоду імперії білого золота, де все створено із солі – стіни, стеля, підлога, а штучне різнокольорове підсвічування надає атмосферу чарівництва, відбиваючись від виблискуючих кристалів.

В одній з відпрацьованих шахт знаходиться церква. Вона виникла одразу після відкриття підприємства для підтримання духу робітників. Оскільки праця шахтарів досить небезпечна і пов'язана з постійним ризиком.

Найбільш популярним місцем в шахті є величезний тунель, що просто дивує своїми розмірами. Висота стелі становить 30 метрів, ширина тунелю – 14 метрів, а довжина – майже кілометр!

У тунелі також є футбольне поле, де хлопці змогли пограти у футбол, а дівчата тим часом випити кави у соляному барі під звучання класичної музики, що супроводжувалась звуками живої природи.

Освітлення - приглушене, дивовижна акустика, всюди соляні фігурки та скульптури, тиша… виникає враження, що знаходишься в дивовижній казці.

Неймовірно, що таке загадкове місце знаходиться поблизу цивілізації та поряд із нами!