Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

ЛІГІВЦІ СЛОВ’ЯНСЬКА У «СОНЯЧНОМУ» РОЗПОВІЛИ ДІТЯМ ПРО ПДР

Заходи
Додано: 27.07.2017 | 18:38

Чи знаєте Ви правила дорожнього руху? А чи дотримуєтеся їх? На ці та інші питання намагалися дати відповіді відпочиваючі оздоровчого закладу «Сонячний»у Святогірську співробітникам ювенальної превенції Слов'янського відділу поліції та учасникам ГО «ЛІГА МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ», які постійно в тандемі здійснюють профілактичну роботу в дитячих оздоровчих закладах під час літніх канікул.

З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах країни, що у свою чергу підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху, в тому числі й пішоходів. Тому великого значения набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання.

Аби попередити випадки травматизму та навчити дітей правилам поведінки на дорозі лігівці підготували та провели вікторину, ще раз закріпивши знання знаків дорожнього руху та елементарні правила поводження в тій чи іншій ситуації на дорозі.

«Така форма подачі матеріалу швидше засвоюється дітьми, дуже здивувала досвідченість дітей у цих питаннях, вони впорались майже з усіма завданнями, сподіваємось, що не тільки в теорії, а й на практиці вони зможуть зорієнтуватися в будь-якій ситуації та правильно застосують свої знання на дорозі.»,- переконана одна з учасниць Ліги Ірина Глушко.