Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

ЛІГІВЦІ СЛОВ’ЯНСЬКА ЗАВІТАЛИ НА ЄВРОФЕСТ У ПОКРОВСЬК

Заходи
Додано: 13.06.2017 | 15:12

Ще 14 травня в місті Покровську планувалось проведення Дня Європи, але це свято було перенесено з причини обстрілу Авдіївки проросійськими бойовиками напередодні святкування, внаслідок чого загинули мирні мешканці.

Оговтавшись після цієї трагедії, заплановане свято в Покровську все ж таки відбулось і стало символом та приводом святкування скасування між Україною та Європою візового режиму.

Кожне місто області на цьому фестивалі представило певну країну Європейського Союзу, Слов'янську випало за честь представити Ірландію. Делегація зі Слов'янська, на чолі із заступником мера Юрієм Підлісним, вирушила вранці аби взяти участь у яскравому заході.

Десятеро учасників «ЛІГИ МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ» приєднались із великим задоволенням до слов'янської делегації, аби підтримати своє місто. Лігівці взяли участь в урочистій ході, а потім разом з іншими презентували Ірландію запальним флеш-мобом. Майстер-класи з виготування сувенірів, незабутні творчі виступи, цілі країни фотозон, все це та інші забави зробили свято воістину феєричним, а виступ Слов'янська запам'ятався гостям своєю оригінальністю!