Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

ЛІГІВЦІ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ВЕЛИКОГО УКРАЇНСЬКОГО КОБЗАРЯ

Заходи
Додано: 10.03.2018 | 11:11

І на оновленій землі врага не буде, супостата,
А буде син, і буде мати, І будуть люде на землі!

 

Сучасний Кобзар з минулого. Геній, народжений народом. Великий український поет, письменник, художник та борець за справедливість. Духовний символ України та її прагнення до волі.

До 204-ї річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка лігівці читали вірші та прозу, покладали кві ти до пам’ятників Кобзаря.

У Слов’янську під час загальнообласного інструктажу поліцейських на центральній площі міста лунали вірші великого Кобзаря. Пам’ять видатного поета вшанували учні та викладачі навчальних закладів міста, лігівці, правоохоронці та гвардійці. Урочистості із вшанування пам'яті Кобзаря розпочалися із виконання гімну.

Поезія Шевченка своєю силою і мудрістю ось уже понад двісті років викликає в людях почуття гордості і захоплює красою. Засвідчили це у своїх виступах доцент кафедри української мови та літератури Донбаського державного педагогічного університету Микола Сіробаба, студентка 3-го курсу фізико-математичного факультету ДДПУ Наталя Бабенко, учень 3-Б класу ЗОШ № 10 Олександр Пожитько.

 

У Краматорську «шевченківські» читання від учасників Ліги пройшли біля пам’ятного знаку поету. Згадали біографію  Кобзаря та зачитали «Заповіт». Такі заходи школярі проводять не в перше, адже це стало традицією читати Шевченківські твори.

 

З великою пошаною до Кобзаря - батька української нації - учасники з костянтинівської команди «МОЛОДІЖНА ЛІГА МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ» Антон Олександров, Настя Шумакова, Данило Деденко, Оля Зайчикова, Андрій Резніченко разом з офіцером поліції Оленой Дужак провели ряд заходів до дня вшанування пам’яті Т.Шевченка.

Для старших товаришів поліцейських підготували презентацію-експозицію, присвячену вшануванню пам’яті Великого Кобзаря, у приміщенні актової зали Костянтинівського відділення поліції звучали вірші Тараса Шевченка, кожен з учасників Ліги приніс на презентацію свою збірку віршів, підготували для слухачів доповідь про батьківщину Кобзаря, його дитинство і молоді роки

Подібні заходи мають велике виховне значення для підростаючого покоління. Адже нині шевченківські заходи проходять по всьому світі, де живуть українці.