Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

ЛІГІВЦІ З КОНСТЯНТИНІВКИ ПРОВОДЯТЬ ТРАНСПОРТНИЙ РЕЙД ДЛЯ ВОДІЇВ

Заходи
Додано: 23.04.2018 | 17:06

У п'ятницю представниця "Ліги майбутніх поліцейських" ТЕТЯНА взяла участь в черговому транспортному рейді у м. Костянтинівка.

Рейд проводився біля трасcи, яка простягається вздовж усього міста - проспект Ломоносова, по узбіччю якого розташовані навчальні заклади, лікарні, центр дитячої творчості, будинки культури. Мета рейду - привернути увагу водіїв на зміни в "Правилах дорожнього руху", які сталися з 01.01.2018р. стосовно швидкості транспортних засобів в населених пунктах. Так, з нового поточного року, встановлена законодавством швидкість для водіїв автівок в населених пунктах становить 50 км/годину.
І хоча більшість водіїв не бажали фотографуватися під час цього профілактичного рейду, але всі водії зазначили, що така спільна ініціатива молоді та поліції дійсно привертає увагу учасників дорожнього руху до відповідального ставлення до виконання правил дорожнього руху.