Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

«ЛІГА МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ» ТА МОЛОДІЖНИЙ ПАРЛАМЕНТ МАРІУПОЛЯ ПЛАНУЮТЬ СПІЛЬНІ ПРОЕКТИ ІЗ ЗАХИСТУ ПРАВ ДІТЕЙ.

Заходи
Додано: 18.10.2018 | 23:24

Про це йшла мова під час зустрічі активістів Ліги з начальником Головного управління Нацполіції в Донецькій області Миколою Семенишиним та депутатом Маріупольської міської ради Кирилом Папакицею, яка відбулася сьогодні, 18 жовтня, в головному офісі поліцейських. Молодь презентувала ідеї розвитку своєї громадської організації.

Участь в обговоренні взяли начальник відділу ювенальної превенції поліції регіону Катерина Шнейдер, голова ГО «Молодіжна Ліга майбутніх поліцейських» Оксана Шиян, представники Донецького юридичного інституту, лігівці зі шкіл Маріуполя та Мангуша.

У листопаді молодіжна громадська організація святкує три роки від дня свого заснування. Микола Семенишин підбив підсумки співпраці з юними помічниками поліції та поцікавився їх планами на майбутнє.

Учні ліцею-школи №48 запропонували продовжити проект «Ліга в дії», спрямований на захист дітей від насильства за принципом «рівний навчає рівного». Наразі в лавах Ліги – 30 сертифікованих волонтерів-тренерів, які володіють навичками медіації для мирного розв’язання конфліктів.

Щоб охопити максимально широку аудиторію дітей, за пропозицією представника міськради, було вирішено налагодити співпрацю Ліги та молодіжного парламенту Маріуполя. В його складі – президенти усіх шкіл міста. Разом з лігівцями вони зможуть краще за дорослих пояснити одноліткам їх мовою, чому не варто порушувати закон та де знайти допомогу в разі складної ситуації.

Крім того, підлітки висловили бажання організувати постійне спілкування та підтримку школярів, що живуть та навчаються на лінії розмежування.

А одна із засновників «Ліги майбутніх поліцейських», яка другий рік навчається в Донецькому юридичному інституті, Олександра Колесова запропонувала створити на базі поліції та фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» безкоштовні секції та спортивні гуртки для дітей.

Керівник поліції Донеччини підтримав ідеї молоді та доручив скласти програму розвитку Ліги на наступний рік, яка буде втілюватися у життя спільно з поліцейськими та місцевою владою.