Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

ЛІГА ТОРЕЦЬКА НЕ СЛОВОМ, А ДІЛОМ ДОПОМАГАЄ ПОЛІЦЕЙСЬКИМ У СЛУЖБОВІЙ ДІЯЛЬНОСТІ

Заходи
Додано: 03.07.2017 | 14:00

Лігівці з Торецька минулого тижня не лише провели профілактичну роботу серед населення міста з попередження нещасних випадків у літній період, а й допомагали поліцейським та навчились на практиці порядку документального оформлення місця вчинення дорожньо-транспортної пригоди без постраждалих.

Улітку особливу увагу громадян необхідно звертати на заходи особистої безпеки у лісах, лісосмугах та на водоймах, збільшення ймовірності пожеж. Саме тому учасники ГО «ЛІГА МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ» розробили спеціальні листівки, у яких сповістили громадян про існуючу загрозу, та здійснили рейд містом, під час якого роздавали їх городянам.

Також, підлітки побували на інструктажі перед несенням служби поліцейських та разом із ними, у складі групи швидкого реагування, навчились та допомогли з документальним оформленням місця вчинення ДТП без постраждалих: виміряли гальмівний шлях автомобілей-учасників ДТП та оцінили пошкодження.

«Відтепер ми можемо офіційно зробити заяву про те, що праця поліцейського – це дуже серйозно. Нам дійсно сподобалось проводити час із працівниками поліції і у майбутньому ми хочемо стати їх гідною заміною!», - кажуть лігівці Торецька.