Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

ЛІГОВЦІ КРАМАТОРСЬКА ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЗАГИБЛИХ ПІД КРУТАМИ

Заходи
Додано: 02.02.2019 | 16:18

В ЗОШ № 15 та 17 для учнів 9-10 класів пройшов урок історії «Ми пам’ятаємо Крути». Ліговці, інспектор ювенальної превенції Краматорського відділу поліції, разом із учнями шкіл  вшанували пам'ять юнаків, які героїчно загинули у бою під Крутами 29 січня 1918 року.

 

29 січня в Україні відзначають День пам’яті героїв Крут. Це дата, коли українці вшановують пам'ять київських студентів, які стали жертвами нерівного бою проти армії більшовиків біля селища Крути Чернігівської області.  В результаті запеклого бою сотні хлопців загинули, 35 потрапили у полон, де їх катували, поранених - розстріляли. Багатьом не було ще й 17 років.

 

Сьогодні, краматорські школярі, у день, який став національним символом боротьби за свободу та незалежність нагадали своїм одноліткам про героїчний подвиг молодих людей того часу, про їх відданість Україні та боротьбу за її свободу. Ліговці підготували для учнів лекції та інформаційну дошку до річниці бою під Крутами, провели, тим самим, вшанувавши пам’ять загиблих, історичний урок.