Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

«МІСТ ДРУЖБИ» ОБ’ЄДНАВ МОЛОДЬ ДОНБАСУ У СВЯТОГІРСЬКУ

Заходи
Додано: 31.07.2017 | 19:42

«Міст Дружби» - творчий фестиваль, який щороку збирає у «Перлині Донеччини» дітей та відпочиваючих Святогірська. Цього року порадували своїми творчими виступами, танцювальними та вокальними номерами дитячі колективи. Та всеж таки родзинкою фестивалю виявився приїзд та виступ популярного зараз серед молоді українського гурту «Гриби».

Учасників ГО «ЛІГА МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ»із дитячим оздоровчим комлексом «Перлина Донеччини» об'єднує тісна співпраця. Нагадаємо, що лігівці теж виступали на сцені комплексу з власноруч підготовленим мюзиклом до новорічних свят, а також неодноразово підтримували дітей з Авдіївки під час їх реабілітації, надаючи моральну та матеріальну допомогу.

Керівництво «Перлини» не забули про своїх друзів і також запросили учасників Ліги на концерт.

Таким чином учасники Ліги, завдяки підтримці співробітників поліції, змогли гарно провести свої вихідні, насолодившись виступом довгоочікуваногогурту«Гриби» та святковою концертною програмою, а також зробили світлини напам'ять із вокалістами та відомиим блогером Яном Гордієнко (ЯНГО), який має більш ніж три з половиною мільони передплатників на своєму власному каналі Ютуб.