Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

«Мій кращий друг- безпечний рух» (ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС!)

Заходи
Додано: 09.10.2019 | 14:43

УВАГА!

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС! 

«Мій кращий друг- безпечний рух»

Конкурс проводиться з метою привернення уваги суспільства до проблем безпеки дорожнього руху, формування у дітей безпечних навичок поведінки на вулично-дорожній мережі, виховання свідомого ставлення до неухильного виконання правил дорожнього руху. Конкурс відкритий для кожного школяра, а саме учні 1-4 та 5-7 класів.

 Умови проведення конкурсу.

- Конкурс проводиться за напрямом художньої творчості - малюнок.

 

-  На Конкурс подаються самостійно підготовлені індивідуальні творчі роботи, що відповідають тематиці Конкурсу. Роботи, надіслані на Конкурс, не рецензуються і не повертаються авторам. Наданням роботи на Конкурс автор підтверджує повну згоду з умовами Конкурсу, а також згоду на публікацію малюнка (конкурсної роботи) без будь-яких претензій щодо авторського права надалі. Роботи використовуються Донецьким юридичним інститутом МВС України для висвітлення на офіційному сайті та інформаційному стенді інституту.

 

 -  Малюнки подаються на Конкурс у довільній графічній, живописній формі, виконані олівцями, акварельними фарбами чи гуашшю. Розмір роботи повинен бути форматом А4. Роботи не оформляються рамкою, паспарту, наклейками, фломастерами.

 

 

На зворотному боці конкурсної роботи (або в додатку до роботи) необхідно зазначити:

- назву роботи;

- прізвище, ім'я автора

- клас та найменування навчального закладу;

- відомості про художнього керівника.

 Конкурс проводиться в два етапи:

I-й - внутрішньошкільний (з 1 по 15 жовтня 2019 року) проводиться у закладах загальної середньої освіти у наступних номінаціях: 

- серед учнів 1-4 класів; 

- серед учнів 5-7 класів; 

- серед вихованців закладів позашкільної освіти.

 II-й - загальноміський (з 16 по 30 жовтня 2019 року) проводиться серед переможців внутрішньошкільних конкурсів у кожній номінації окремо. На другий етап конкурсу заклад загальної середньої освіти може подати по одній роботі-переможниці з кожної вікової категорії учасників.

 Строк подання

Роботи переможців внутрішньошкільних конкурсів приймаються до 30 жовтня 2019 року у Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України за адресою: м. Маріуполь, проспект Будівельників 145.

Оголошення результатів Конкурсу буде проведене напередодні Всесвітнього дня пам’яті жертв ДТП, що відзначається 17 листопада 2019 року.