Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

«МАСЛЯНУ ЗУСТРІЧАЛИ - ЗИМУ ПРОВОДЖАЛИ» - ЛІГІВЦІ ЗІ СЛОВ’ЯНСЬКА ВЛАШТУВАЛИ СВЯТО ДЛЯ МІСТЯН

Заходи
Додано: 18.02.2018 | 23:06

Слов'янська ланка «МОЛОДІЖНОЇ ЛІГИ МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ» разом із своїми наставниками - поліцейськими прийняли участь у святкуванні Масляної.

Вихідними днями учасники Ліги разом із працівниками ювенальної превенції Слов'янського відділу поліції та керівництвом Слов'янського центру культури та дозвілля дарували мешканцям міста справжнє свято прощання із зимою та привітання весни.

Під час заходу глядачам дарували гарний настрій вокально-інструментальний ансамбль «Слов'яночка», танцювальний колектив «Родничок», розважальний колектив «Інвентікідс», вокалісти ЦДЮТ та дует учасниці слов'янської Ліги Катерини Бессоної та інспектора ювенальної превенції Вікторії Гаркач.

Лігівці в ролі веселих скоморох, ведмедів та інших казкових героїв заводили з дітлахами та дорослими хороводи, фотографувались та не давали сумувати жодному з присутніх.

«Так чудово бачити усмішки на обличчях людей, відволікти їх від повсякденних безкінечних справ та змусити їх відчувати себе щасливими», - поділилась своїми враженнями одна із учасниць Ліги Міронова Еля.