Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

МАЙБУТНІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ З ВОЛНОВАХИ ПРИВІТАЛИ ПРАЦІВНИКІВ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Заходи
Додано: 29.01.2018 | 11:50

Вже традиційно другий рік поспіль учасники «Ліги майбутніх поліцейських» навідуються до працівників пожежної частини, щоб привітати та підтримати людей, які кожного дня ризикують своїм життям та допомагають громадянам. 

Поліцейські разом з лігівцями прийшли привітати своїх колег, які кожного дня рятують життя і майно людей від вогню. Діти подарували рятувальникам каравай, як символ здоров’я та миру, адже їх робота вимагає відповідальності, постійної бойової готовності, здатності на героїчні вчинки, що перевищують людські можливості. 

 

В знак подяки рятувальники показали хлопцям та дівчатам, як зсередини працює пожежна частина рідного міста. Лігівці побачили спорядження всередині пожежного «МАЗу», технічне оснащення з ручними пожежними стволами, пожежним насосом та натисковим рукавом. Також, провели справжній майстер-клас по поводженню зі спецодягом та апаратом натиснутого повітря «Драгер».

 

Завдяки високому професіоналізму, мужності та героїзму пожежних-рятувальників врятовано життя сотень людей.

 

- У цей святковий день зичим всім міцного здоров’я, родинного затишку, благополуччя, наснаги та успіхів у щоденній праці задля підвищення безпеки наших громадян, - привітали лігівці.