Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

МИ ОГОЛОШУЄМО ОДРАЗУ ДВА КОНКУРСИ, В ЯКИХ ВИ МОЖЕТЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ!

Заходи
Додано: 20.10.2017 | 16:13

 

 

До уваги учасників ГО «МОЛОДІЖНА ЛІГА МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ»!

Ми оголошуємо одразу два конкурси, в яких ви можете взяти участь!

 

   

ТРИ ПИТАННЯ ВІД ГЕНЕРАЛА

Конкурс «Три питання від генерала» проходить під гаслом: "На три питання відповідь давай та спілкування з генералом вигравай!"

За умовами, вам необхідно дати відповідь на три питання:

1. З якими проблемами зіштовхуються підлітки Донеччини в наш час?

2. За що ти вдячний тим, хто віддав своє життя заради миру в Україні?

3. Якими якостями повинен володіти справжній поліцейський?

Конкурс триває до 15 жовтня 2017 року. Свої відповіді на питання ви можете відправляти на нашу електронну адресу liga_police@dn.npu.gov.ua або на сторінку Facebook https://www.facebook.com/molod.liga.newpolice/ особистим повідомленням.

За результатами конкурсу переможець отримає можливість особисто поспілкуватись із начальником Головного управління Національної поліції в Донецькій області генералом поліції третього рангу Миколою Олександровичем Семенишиним.

ЛІГА БЕЗ КОРДОНІВ

Осінні канікули на Хмельниччині! Ви маєте можливість взяти участь у подорожі разом із Поліцією Донеччини у період осінніх канікул!

Для цього ви маєте написати нам про одну чи кілька своїх добрих справ, яка принесла користь людям чи, можливо, врятувала комусь життя!

«Я – ДоброТворець» назва вашої історії, яку вам необхідно надіслати нам до 20 жовтня 2017 року на нашу електронну адресу liga_police@dn.npu.gov.ua або на сторінку Facebook https://www.facebook.com/molod.liga.newpolice/ особистим повідомленням.