Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

МИРНОГРАДСЬКІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ТА ЛІГІВЦІ ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЇВ КРУТ

Заходи
Додано: 02.02.2019 | 15:54

З нагоди роковин бою під Крутами, інспектор ювенальної превенції Мирноградського відділення поліції разом з лігівцями та учнями 11 класу ліцею «Гармонія» згадали про героїчний вчинок юних захисників України та вшанували хвилиною мовчання загиблих героїв.

 

29 січня українці вшановують пам’ять Героїв Крут – київських курсантів і козаків "Вільного козацтва", які загинули 1918 року під час бою з кількатисячною московською більшовицькою навалою. 

 

Годину пам’яті сьогодні провели і мирноградські правоохоронці разом із своїми помічниками – учасниками «Ліги майбутніх поліцейських» у місцевому ліцеї  «Гармонія». Інспектор ювенальної превенції Мирноградського відділення поліції Антон Сябрук розповів, що дата 29 січня 1918 року увійшла в українську історію як день пам’яті про мужніх героїв, що душу й тіло поклали за самостійність, волю та незалежність України. Героїчний бій на залізничній станції під селищем Крути — це жертовність молодих патріотів — українських вояків, студентів і гімназистів. В бою полягли смертю хоробрих майже 300 молодих українців.

 

«Ці юнаки мали сильний дух, вірили в Україну. І сьогодні саме ви – молодь, є тилом нашого майбутнього, щоб жоден агресор навіть не думав приходити на нашу землю. Давайте пам’ятати подвиг Героїв Крут, адже пам’ять робить нас сильними та дозволяє впевнено крокувати у майбутнє. Тільки разом ми є сильною, незалежною, могутньою Україною. Слава Україні!», - зазначив правоохоронець.

 

В кінці заходу всі учасники години пам’яті  заспівали гімн України та хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих в бою героїв.