Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

МОЛОДІЖНА "ЛІГА МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ" ЗУСТРІЛАСЯ З НАЧАЛЬНИКОМ ТОРЕЦЬКОГО ВП БАХМУТСЬКОГО ВП ГУНП В ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ СТАНІСЛАВОМ ФРАНЦЕВИЧЕМ ЗАГУРСЬКИМ.

Заходи
Додано: 25.10.2018 | 16:37

- Станіславе Францевичу, розкажіть про себе... 
- Народився я в м.Горлівка, закінчив школу #18 , у 1996 році вступив в Донецьку школу міліції, прийняв присягу, в 1999 р. закінчив навчання і почав працювати інспектором розшуку у відділі ДАЇ м.Горлівка. В 1999 р. одружився, виховую сина, 13 років. Батько мій також з Горлівки, наразі переїхав до Києва, бо не бачить жодних причин залишатися на тимчасово окупованій території. Але надія на звільнення є і ми сподіваємося лише на прогрес в цьому питанні. 
- Що вплинуло на Ваш вибір професії? Чому саме МВС? 
- Ви знаєте, я навіть свого сина виховую таким чином, що він зростає чуйною людиною, завжди прийде на допомогу старшим та слабшим. Якось навіть ніколи не виникало питання "Що робити?". Я завжди знав, що маю допомагати людям, бути корисним суспільству. Саме тому я став поліцейським і якогось іншого життя для себе навіть не уявляю. 
-Як Ви потрапили до Торецька? 
- В 2014р., коли вже почалися бойові дії, я залишив в Горлівці все, що мав і в одному спортивному костюмі прибув до м. Маріупіль, почав нести службу на блок-постах, охороняючи мости та забезпечуючи сполучення між містами. Потім мене перевели до м.Краматорськ, після - призначили начальником ДАЇ м.Дебальцеве. Там я зустрівся особисто з усіма жахіттями війни, бачив як гинуть люди, втрачав колег, а після того, як російскими окупантами було захоплено м.Дебальцеве, був змушений покинути це місто. Після цього був назначений начальником ДАЇ м.Костянтинівка. Після розформування ДАЇ став командиром роти патрульної поліції, потім - заступником начальника відділу превенції Бахмутського ВП, а зараз - займаю посаду начальника поліції м.Торецьк. 
- Які маєте плани на майбутнє? 
- Мій особистий девіз " Перед тим, як щось вимагати від людей, їм треба щось дати." Наразі ми працюємо над покращенням умов роботи особистого складу. На сьогоднішній день замінено на пластикові всі вікна у відділі. Це було для мене перше та найважливіше питання на порозі зими, бо співробітники повинні працювати в теплому приміщенні. Як результат сектор превенції займає одне серед лідируючих місць області і це не кінцева зупинка. Ми будемо активно працювати й надалі, тому в найближчих планах зайняти лідерські позиції по області та утримувати їх. 
- Які перспективи ви бачите в майбутньому? 
- Я солдат, вже 23 роки виконую свій обов'язок перед Батьківщиною, перед народом України, тому, думаю й надалі оберігати життя та спокій цивільних. -Які враження у Вас від Торецька? 
- Я тут неодноразово бував ще до того, як став начальником Торецького ВП і можу сказати, що тут багато чого робиться, але проблем від цього суттєво не меншає. Тут живуть хороші люди, сильна адміністрація міста. Тож, будемо долати усі негаразди разом і змінемо життя міста на краще!