Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

"НАМ ЦЕ НЕ ПОТРІБНО!" ЛІГІВЦІ СЛОВ'ЯНСЬКА РОЗПОВІЛИ МІСЦЕВИМ МЕШКАНЦЯМ ПРО НАСЛІДКИ ВЖИВАННЯ НАРКОТИКІВ.

Заходи
Додано: 30.03.2018 | 19:21

Співробітники Слов'янського відділу поліції проводять активну профілактику наркозлочинності. Для цього було активізовано роботу з різними групами населенням, зокрема організовуються зустрічі у навчальних закладах та молодіжних колективах, розробляються інформаційні кампанії із залученням ЗМІ.

Проводити роботу із місцевими мешканцями правоохоронцям активно допомагають учасники громадської організації "Ліга майбутніх поліцейських".

Підлітки вийшли на вулиці Слов'янська із інформаційними листівками, з яких люди різного віку могли дізнатись про невиправну шкоду, що спричиняють здоров'ю наркотичні засоби, про діяльність реабілітаційних центрів на території регіону, а також отримати всі необхідні контакти для звернення за допомогою.

Перехожі активно ділились своїми думками з приводу такої тяжкої хвороби, як наркоманія, ділились досвідом спілкування з наркозалежними людьми та обіцяли розповсюдити корисну інформацію серед своїх знайомих.