Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

«ОБЕРЕЖНО! ШАХРАЇ!» ЛІГІВЦІ СЛОВ'ЯНСЬКА ТА ЛИМАНУ ПОПЕРЕДИЛИ ЖИТЕЛІВ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ШАХРАЇВ

Заходи
Додано: 12.06.2017 | 18:02

Для того, щоб оповістити максимальну кількість громадян про дії злочинців, співробітники поліції виготовили інформаційні стікери. За допомогою учасників «Ліги майбутніх поліцейських» вони розмістили їх в місцях скупчення громадян, одночасно проводячи профілактичні бесіди с людьми похилого віку.

У травні Слов'янським відділом поліції було зареєстровано черговий випадок "телефонного" шахрайства. На мобільний телефон 55-річного чоловіка прийшло смс-повідомлення з текстом «Ваша картка заблокована. Пенсіонер зідзвонився з «співробітником банку», який, як виявилося пізніше, був шахраєм. Зловмисник повідомив, що для розблокування потрібно продиктувати всі її дані. Отримавши бажану інформацію, аферисти зняли з рахунку всі грошові кошти - 9000 гривень.

Незабаром аналогічний випадок стався і з 41-річним жителем міста. Чоловік повідомив по телефону "працівнику банку" дані своєї банківської картки. В результаті своєї довірливості він позбувся набагато більшої суми - 84 000 гривень. Що цікаво, розкрадання грошових коштів тривало протягом двох місяців, про що потерпілий навіть й не підозрював.

Знайти телефонних шахраїв після того, як вони зробили чергове правопорушення, завдання непросте. Добре оснащені технічно, вони здатні діяти з будь-якої точки України, а іноді й з-за кордону. Головним засобом в боротьбі проти них була і залишається профілактична робота з населенням, а особливо з людьми похилого віку, які так легко піддаються на хитрощі зловмисників.

Співробітники Слов'янського відділу поліції регулярно проводять профілактичні заходи щодо боротьби з шахрайством на території свого обслуговування. Вони розмовляють з населенням під час подворових та поквартирних обходів, при патрулюванні міста та здійсненні пропускного режиму на блокпостах.

Черговий захід з цієї серії було задумано і здійснено відділами превенції Слов'янської та Лиманської поліції за допомогою учасників «Ліги майбутніх поліцейських". Учасники акції вирушили вулицями Слов'янська, Святогірська, Миколаївки та Лиману. Вони проводили бесіди з жителями, а також розміщували листівки з інформацією про різні види шахрайства і роздавали свіжі номери відомчої газети "Поліція Донеччини", що містить багато корисної інформації для населення.