Ліга Майбутніх Поліцейських

Ліга Майбутніх Поліцейських

Community Organization

Наша організація створена справжніми дітьми - патріотами за підтримки Головного управління Національної поліції в Донецькій області

ПІДБИТО ПІДСУМКИ "КОНКУРСУ З МИСТЕЦТВА" НА НАШІЙ СТОРІНЦІ.

Заходи
Додано: 28.06.2018 | 12:35

Нещодавно костянтинівська команда "Ліги майбутніх поліцейських" відвідала Костянтинівський краєзнавчий музей, де виставлено експозицію творчих робіт майстрині Хотєнкової Олени Миколаївни, яка працює Заступником директора школи № 4 і має чудове хоббі - "вишивку" та "вишивку бісером".  

Одна з вишитих бісером робіт викликала велику зацікавленість у присутніх, бо було незрозуміло, що саме зображено на картині. Стосовно того експоната Костянтинівська поліція в репортажі оголосила конкурс для лігівців та усіх небайдужих до мистецтва : "що саме зображено на творчій роботі?" Ось що розповідає Аніта, переможниця нашого "Конкурсу з мистецтва" : "Під час відвідування музею мені стало дуже цікаво, що це за споруда така, яку зображено на бісерній картині. А оскільки цю бісерну картину майстрині Олени Миколаївни не було підписано, то це надавало особливої інтриги та захоплення, щоб дізнатися про цю споруду. Мені було зовсім невідомо, що ж це за об"єкт.......  І тоді я стала шукати відповідь : напрямку мислення мені надала незвичність форм цієї споруди. Мені здалося, що це є якоюсь архітертурною пам"яткою, наближення до морського узбережжя також стало своєрідною підказкою. І я стала шукати саме по таких тегах : "архітектурна пам'ятка" та "споруда біля моря". Так я винайшла вірну відповідь : це знаменитий на увесь світ СІДНЕЙСЬКИЙ МУЗИЧНИЙ ТЕАТР. Вивчивши інформацію про цю споруду, я стала у захваті від цієї сучасної архутектури. Він був відкритий у 1973 році. Вітрилоподібний дах робить цю будівлю не схожою ні на одну іншу у світі. Дах будівлі, побудованої у формі чотирьох черепашок, покритий більше мільйоном плиток, які при різному освітленні створюють різноманітну колірну гаммe.